Bus Racing - Hill Climb ikon

Bus Racing - Hill Climb APK

v1.9

Bus Racing - Hill Climb oyunuyla otobüs yarışı yapmanın keyfini çıkarın.

 

Büyük boyuttaki otobüslerle yarışların yapıldığı oyun yarış oyunlarına yeni bir zevk katan kurguya sahip. Bus Racing - Hill Climb'de sokak yarışı değil, tepe tırmanma yarışı yapıyorsunuz. Gerçek zamanlı yapılan yarışlarda otobüsünüzle yüksek tepelere tırmanacak, yokuş aşağı dengeli inişler yapacak ve tabii ki yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız.

 

Her yarış oyununda olduğu gibi Bus Racing oyununda da yarış pisti üzerinde bazı engeller var. Hem bu engellere takılmadan hem de otobüsün dengesini bozmadan ilerlemeniz ve yarışı tamamlamanız şart. Aksi halde başarısız olarak puan kazanamıyorsunuz. Yarışlardan yüksek puan kazanmak yeni otobüs almanızı sağladığı için önemli bir detay. Bu nedenle her zaman yüksek puan kazanmaya çalışmanız gerekiyor.

 

Bus Racing - Hill Climb'in grafik kalitesi ve sezgisel kontrolleri iyi bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Ücrertsiz olarak sunulan Bus Racing - Hill Climb APK dosyasını indirerek otobüs yarışı oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder