Bus Racing - Hill Climb ikon

Bus Racing - Hill Climb

v1.9

Bus Racing - Hill Climb oyunuyla otobüs yarışı yapmanın keyfini çıkarın.

 

Büyük boyuttaki otobüslerle yarışların yapıldığı oyun yarış oyunlarına yeni bir zevk katan kurguya sahip. Bus Racing - Hill Climb'de sokak yarışı değil, tepe tırmanma yarışı yapıyorsunuz. Gerçek zamanlı yapılan yarışlarda otobüsünüzle yüksek tepelere tırmanacak, yokuş aşağı dengeli inişler yapacak ve tabii ki yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız.

 

Her yarış oyununda olduğu gibi Bus Racing oyununda da yarış pisti üzerinde bazı engeller var. Hem bu engellere takılmadan hem de otobüsün dengesini bozmadan ilerlemeniz ve yarışı tamamlamanız şart. Aksi halde başarısız olarak puan kazanamıyorsunuz. Yarışlardan yüksek puan kazanmak yeni otobüs almanızı sağladığı için önemli bir detay. Bu nedenle her zaman yüksek puan kazanmaya çalışmanız gerekiyor.

 

Bus Racing - Hill Climb'in grafik kalitesi ve sezgisel kontrolleri iyi bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Ücrertsiz olarak sunulan Bus Racing - Hill Climb APK dosyasını indirerek otobüs yarışı oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri Bus Racing - Hill Climb ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9

GeliştiriciMillion Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.07.2018 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme188

Dosya boyutu 44.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8911

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder