Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ikon

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu APK

v1.8.0

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu Açıklama

Harvest.io, IO tabanlı geliştirilmiş eğlenceli bir Android çiftlik oyunudur.


Büyük bir çiftlik sahibi olarak oynayacağınız Harvest.io'da tarlalarınızı sürecek, ekinlerinizi hasat edecek ve bunları pazarda satarak para kazanmaya çalışacaksınız. Basit ama eğlenceli oynanışı ile öne çıkan bu çiftlik oyununda IO tarzı başarıyla yansıtılmış. Üç boyutlu grafikler, geniş tarlalar, çiftçi olarak ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler oyunun keyfini arttıran özellikler arasında.


Malzeme demişken, Harvest.io'da traktör, römork, tarla sürme aletleri ve aklınıza gelen hemen her alet bulunuyor. Bu aletleri kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle römorka fazla yükleme yaparsanız traktörünüzü kontrol etmek güçleşiyor.


Android çiftlik oyunlarını seviyorsanız, simülasyon ve IO tarzını başarıyla birleştiren Harvest.io kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş. Harvest.io APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.0

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi06.10.2020 - 10:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme106

Dosya boyutu 43.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10606

GÜVENLİKİndireceğiniz Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.harvest.io

APK imzası: 8e7a499a6c5145739bb1cf6198dc050f885c4759

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu v1.8.0 için
Güzel ama biraz bebekler için gibi kolay