Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ikon

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu APK

v1.8.0

Harvest.io, IO tabanlı geliştirilmiş eğlenceli bir Android çiftlik oyunudur.


Büyük bir çiftlik sahibi olarak oynayacağınız Harvest.io'da tarlalarınızı sürecek, ekinlerinizi hasat edecek ve bunları pazarda satarak para kazanmaya çalışacaksınız. Basit ama eğlenceli oynanışı ile öne çıkan bu çiftlik oyununda IO tarzı başarıyla yansıtılmış. Üç boyutlu grafikler, geniş tarlalar, çiftçi olarak ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler oyunun keyfini arttıran özellikler arasında.


Malzeme demişken, Harvest.io'da traktör, römork, tarla sürme aletleri ve aklınıza gelen hemen her alet bulunuyor. Bu aletleri kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle römorka fazla yükleme yaparsanız traktörünüzü kontrol etmek güçleşiyor.


Android çiftlik oyunlarını seviyorsanız, simülasyon ve IO tarzını başarıyla birleştiren Harvest.io kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş. Harvest.io APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Harvest.io - 3D Çiftçilik Oyunu v1.8.0 için
Güzel ama biraz bebekler için gibi kolay