Build Roads ikon

Build Roads APK

v1.5.5

Build Roads APK Android için geliştirilen eğlenceli bir yol inşaat oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Build Roads oyununda şehrin yolları sizden sorulur. Çukur olmuş, tozlu topraklı yolları inşa edeceğiniz oyunda şehrin her noktasına kaliteli yollar götürmek sizin göreviniz. Eğlenceli kurgusu ve akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız oyun inşaat için gerekli tüm malzemeleri size sağlıyor. İlk başlarda düşük seviyelerde olan bu malzemeleri seviye atladıkça yeni ve daha güçlü olanları ile değiştiriyor ve yol kalitenizi artırıyorsunuz.


Zynga ekibinin geliştirdiği Build Roads tamamen ücretsiz. Şehrin yollarını yenilemek için Build Roads APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Hiltiler, kepçeler, asfalt kamyonları ve aklınıza gelebilecek tüm inşaat ekipmanları ile oyunu eksiksiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Build Roads nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Build Roads APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Build Roads ekran görüntüleri Build Roads ekran görüntüleri Build Roads ekran görüntüleri Build Roads ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder