Woodcraft - 3D Carving Game ikon

Woodcraft - 3D Carving Game APK

v1.0.0

Woodcraft, Android telefonlarınızda keyifle oynayacağınız bir ağaç yontma oyunudur.


El sanatlarında becerikli misiniz? Woodcraft oyunuyla yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyunda Ağır ve kaba görünümlü ağaçları, çeşitli makineleri kullanarak birer sanat eserine dönüştürmek sizin elinizde. Oynaması hem basit hem de keyifli olan Woodcraft'ta sanatınızı icra etmenizi, yani ağaçları yontmanızı sağlayan birçok alet var. İstediğiniz şekli ortaya çıkarmak için istediğiniz makineyi kullanmanız mümkün.


Arcade tarzı oyun yapısına sahip olan Woodcraft boş zamanları değerlendirmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Woodcraft APK dosyasını hemen indirin ve ağaçları yontarak sanat becerilerinizi göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Woodcraft - 3D Carving Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Woodcraft - 3D Carving Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder