Woodcraft - 3D Carving Game ikon

Woodcraft - 3D Carving Game APK

v1.0.0

Woodcraft - 3D Carving Game Açıklama

Woodcraft, Android telefonlarınızda keyifle oynayacağınız bir ağaç yontma oyunudur.


El sanatlarında becerikli misiniz? Woodcraft oyunuyla yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyunda Ağır ve kaba görünümlü ağaçları, çeşitli makineleri kullanarak birer sanat eserine dönüştürmek sizin elinizde. Oynaması hem basit hem de keyifli olan Woodcraft'ta sanatınızı icra etmenizi, yani ağaçları yontmanızı sağlayan birçok alet var. İstediğiniz şekli ortaya çıkarmak için istediğiniz makineyi kullanmanız mümkün.


Arcade tarzı oyun yapısına sahip olan Woodcraft boş zamanları değerlendirmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Woodcraft APK dosyasını hemen indirin ve ağaçları yontarak sanat becerilerinizi göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri Woodcraft - 3D Carving Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciNo Powerup Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.04.2020 - 12:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 39.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10315

GÜVENLİKİndireceğiniz Woodcraft - 3D Carving Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.woodcraft.carving3d

APK imzası: 42c8f0c81f249519e1ef15e0d1f045956b4b9c7e

Woodcraft - 3D Carving Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Woodcraft - 3D Carving Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder