Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ikon

Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez APK

v4.30

Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez, evrim hikayesini konu alan fantastik bir simülasyon oyunudur.


Biyolojik evrim Tekillik için Hücre oyunu ile Android telefonlarınıza geliyor. Hikayemiz Güneş sisteminde yaşamın olmadığı bir zamanda başlıyor. Yeryüzündeki en ilkel canlıdan başlayarak günümüzdeki insan ve canlı modelleri Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez oyunuyla sahneleniyor.


Oyundaki temel göreviniz hayatın gelişimine müdahale ederek ilerlemeyi sağlamak. Bunu yapabilmek için biyolojik verileri kontrol etmeniz, tüm bölümlerdeki mini görevleri tamamlayarak biyolojik paraları toplamanız gerekiyor. Oyun hem bilgilendirici hem de eğitici tarzıyla oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Biyolojiye ve ekolojik gelişime meraklıysanız Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez oyunu kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.


Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez'in grafikleri de oyun hikayesi kadar başarılı. Ücretsiz olarak sunulan Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez APK dosyasını hemen indirerek evrim hikayesine başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ekran görüntüleri Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ekran görüntüleri Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ekran görüntüleri Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ekran görüntüleri Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder