Designer City: Space Edition ikon

Designer City: Space Edition APK

v1.19

Designer City: Space Edition, uzayın merkezinde şehir kurup yöneteceğiniz simülasyon tabanlı bir Android oyunudur.


Şehir kurma ve yönetme tarzı oyunlar arasında Designer City: Space Edition oldukça farklı bir kurguya sahip. Bu sefer Ortaçağ şehri veya modern bir metropol değil, tam olarak bir uzay şehri kurmaya çalışıyorsunuz. Uzay Çağı'na uygun tarzda geliştirilen oyunda şehrinizde yaşayan insanların çalışıp para kazanmaları için iş merkezleri, dinlenip piknik yapmaları için park alanları ve tabii ki gençlerin eğitimi için okullar ve üniversiteler kurmanız gerekiyor.


Designer City: Space Edition'da her binanın farklı geliştirme seviyesi var. Şehriniz büyüdükçe ve vatandaş sayınız arttıkça bu geliştirmeleri yaparak seviyenizi ilerletmeniz şart. Oyunda günlük olarak ilgilenmeniz gereken birçok göreviniz bulunuyor ancak bunlar arasında en önemlisi vatandaşlarınızın mutluluğu. Şehrinizde yaşayan insanlar mutlu olduğu sürece gelişmeniz ve ilerlemeniz daha hızlı oluyor.


Oyun simülasyon tabanlı geliştirildiği için fizik modellemesindeki detaylar oldukça önemli. Sphere stüdyosunun tecrübesi ile oldukça başarılı bir alt yapı ve oyun motoru oyuncuları bekliyor. Designer City: Space Edition APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirerek kendi uzay şehrinizi kurmaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder