Designer City: Space Edition ikon

Designer City: Space Edition APK

v1.19

Designer City: Space Edition Açıklama

Designer City: Space Edition, uzayın merkezinde şehir kurup yöneteceğiniz simülasyon tabanlı bir Android oyunudur.


Şehir kurma ve yönetme tarzı oyunlar arasında Designer City: Space Edition oldukça farklı bir kurguya sahip. Bu sefer Ortaçağ şehri veya modern bir metropol değil, tam olarak bir uzay şehri kurmaya çalışıyorsunuz. Uzay Çağı'na uygun tarzda geliştirilen oyunda şehrinizde yaşayan insanların çalışıp para kazanmaları için iş merkezleri, dinlenip piknik yapmaları için park alanları ve tabii ki gençlerin eğitimi için okullar ve üniversiteler kurmanız gerekiyor.


Designer City: Space Edition'da her binanın farklı geliştirme seviyesi var. Şehriniz büyüdükçe ve vatandaş sayınız arttıkça bu geliştirmeleri yaparak seviyenizi ilerletmeniz şart. Oyunda günlük olarak ilgilenmeniz gereken birçok göreviniz bulunuyor ancak bunlar arasında en önemlisi vatandaşlarınızın mutluluğu. Şehrinizde yaşayan insanlar mutlu olduğu sürece gelişmeniz ve ilerlemeniz daha hızlı oluyor.


Oyun simülasyon tabanlı geliştirildiği için fizik modellemesindeki detaylar oldukça önemli. Sphere stüdyosunun tecrübesi ile oldukça başarılı bir alt yapı ve oyun motoru oyuncuları bekliyor. Designer City: Space Edition APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirerek kendi uzay şehrinizi kurmaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri Designer City: Space Edition ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19

GeliştiriciSphere Game Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi21.10.2019 - 14:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 54.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9917

GÜVENLİKİndireceğiniz Designer City: Space Edition APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spheregamestudios.spacecity

APK imzası: 4e4349f7c460f5ddd613f5b911951f53e46baf71

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder