Prison Empire Tycoon - Idle Game ikon

Prison Empire Tycoon - Idle Game APK

v1.0.32.5.8.1

Prison Empire Tycoon - Idle Game Açıklama

Prison Empire Tycoon - Idle Game, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız tycoon tabanlı bir oyun.


Tycoon oyunları bildiğiniz gibi oyun içerisinde zengin olma üzerine kurulu oluyor. Prison Empire Tycoon da tam olarak bu şekilde; ancak bu sefer iş adamı veya madenci olarak değil hapishane sahibi olarak zengin olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda düşük güvenliğe sahip bir hapishaneyi işleterek göreve başlıyorsunuz. İşletmeci olarak itibarınızı arttırmak ve hapishanenin para kazanmasını sağlamak için mahkum işçilerin çalışmasını sağlamanız gerekiyor. Bunun için hapishanede yapılacak her işle ilgileniyor, hapishanenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorsunuz.


Oyun temel olarak seviyeler halinde ilerliyor. Seviye atlayabilmek için hapishanenin para kazanması şart. Bunu sağlamanın en önemli yolu, mahkumlar arasındaki güç dengesini korumak ve onları çalıştırmak. Yukarıda dediğimiz gibi, ilk hapishaneniz düşük güvenliğe sahip. Yüksek güvenlikli hapishaneye dönüştürecek önlemler alarak mahkumlar üzerindeki gücünü gösterdiğinizde daha çok para kazanma yolunda ilk adımı atmış oluyorsunuz. Ancak şunu unutmayın: mahkumların ihtiyaçlarını karşıladığınız zaman daha çok para kazanıyorsunuz. Bu nedenle bu detaylara önem vermelisiniz.


Android tycoon oyunları arasında kendine has oyun yapısı ile öne çıkan Prison Empire Tycoon, idle ve tycoon sevenler için gayet iyi bir seçim. Belli bir hikayeye sahip olan oyunları seviyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz. Oyunun grafikleri başarılı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Üstelik ücretsiz. Prison Empire Tycoon APK dosyasını indirerek hapishanenizi işletmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Prison Empire Tycoon APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan sorunlar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.32.5.8.1

GeliştiriciCodigames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.06.2020 - 16:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme42

Dosya boyutu 218 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10467

GÜVENLİKİndireceğiniz Prison Empire Tycoon - Idle Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.codigames.idle.prison.empire.manager.tycoon

APK imzası: 7aa3972c5ebc72047f241322a29ec965d66e7314

Prison Empire Tycoon - Idle Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Prison Empire Tycoon - Idle Game versiyonları:
  • 1. Prison Empire Tycoon - Idle Game v1.0.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder