Prison Empire Tycoon - Idle Game ikon

Prison Empire Tycoon - Idle Game APK

v1.0.3

Prison Empire Tycoon - Idle Game, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız tycoon tabanlı bir oyun.


Tycoon oyunları bildiğiniz gibi oyun içerisinde zengin olma üzerine kurulu oluyor. Prison Empire Tycoon da tam olarak bu şekilde; ancak bu sefer iş adamı veya madenci olarak değil hapishane sahibi olarak zengin olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda düşük güvenliğe sahip bir hapishaneyi işleterek göreve başlıyorsunuz. İşletmeci olarak itibarınızı arttırmak ve hapishanenin para kazanmasını sağlamak için mahkum işçilerin çalışmasını sağlamanız gerekiyor. Bunun için hapishanede yapılacak her işle ilgileniyor, hapishanenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorsunuz.


Oyun temel olarak seviyeler halinde ilerliyor. Seviye atlayabilmek için hapishanenin para kazanması şart. Bunu sağlamanın en önemli yolu, mahkumlar arasındaki güç dengesini korumak ve onları çalıştırmak. Yukarıda dediğimiz gibi, ilk hapishaneniz düşük güvenliğe sahip. Yüksek güvenlikli hapishaneye dönüştürecek önlemler alarak mahkumlar üzerindeki gücünü gösterdiğinizde daha çok para kazanma yolunda ilk adımı atmış oluyorsunuz. Ancak şunu unutmayın: mahkumların ihtiyaçlarını karşıladığınız zaman daha çok para kazanıyorsunuz. Bu nedenle bu detaylara önem vermelisiniz.


Android tycoon oyunları arasında kendine has oyun yapısı ile öne çıkan Prison Empire Tycoon, idle ve tycoon sevenler için gayet iyi bir seçim. Belli bir hikayeye sahip olan oyunları seviyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz. Oyunun grafikleri başarılı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Üstelik ücretsiz. Prison Empire Tycoon APK dosyasını indirerek hapishanenizi işletmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Prison Empire Tycoon - Idle Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Prison Empire Tycoon - Idle Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri Prison Empire Tycoon - Idle Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder