Rebel Inc ikon

Rebel Inc APK

v1.14.2

Rebel Inc Açıklama

Rebel Inc, simülasyon tabanlı geliştirilen etkileyici bir strateji oyunudur.


Büyük bir savaş sonrası dönemi konu alan oyunun hikayesinde isyan eden gruplara karşı büyük bir strateji mücadelesine başlıyorsunuz. Size düşen görev, isyancu grupları bastırmak. Ancak bunu yapabilmek için doğru ve etkili bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Hem askeri hem de sivil öncelikleri kontrol altında tutarak isyanı bastırın, geliştirdiğiniz strateji ile en etkili komutan olun.


Rebel Inc içerisinde kontrol altına alınması gereken 7 siyasi bölge var. İsyanları tetikleyen gruplar her yere dağılmış ve onları tespit etmek oldukça zor. Ajan taktiklerinizi kullanarak onları tespit etmeli ve göreve bir an önce başlamalısınız.


Ndemic stüdyosunun geliştirdiği oyun gayet kaliteli grafiklere sahip. Başarılı strateji kurgusuyla severek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Rebel Inc APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Rebel Inc APK güncel sürümünde yeni bir hikaye oyuna eklenmiş.

Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.2

GeliştiriciNdemic Creations

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi12.01.2020 - 11:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme69

Dosya boyutu 77.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10087

GÜVENLİKİndireceğiniz Rebel Inc APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ndemiccreations.rebelinc

APK imzası: 3bee9dfd5468cda89c28aae22c8ffa6f0216efff

Rebel Inc eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Rebel Inc versiyonları:
  • 1. Rebel Inc v1.13.1
  • 2. Rebel Inc v1.4.5

Rebel Inc nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rebel Inc APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder