Rebel Inc ikon

Rebel Inc APK

v1.4.5

Rebel Inc, simülasyon tabanlı geliştirilen etkileyici bir strateji oyunudur.


Büyük bir savaş sonrası dönemi konu alan oyunun hikayesinde isyan eden gruplara karşı büyük bir strateji mücadelesine başlıyorsunuz. Size düşen görev, isyancu grupları bastırmak. Ancak bunu yapabilmek için doğru ve etkili bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Hem askeri hem de sivil öncelikleri kontrol altında tutarak isyanı bastırın, geliştirdiğiniz strateji ile en etkili komutan olun.


Rebel Inc içerisinde kontrol altına alınması gereken 7 siyasi bölge var. İsyanları tetikleyen gruplar her yere dağılmış ve onları tespit etmek oldukça zor. Ajan taktiklerinizi kullanarak onları tespit etmeli ve göreve bir an önce başlamalısınız.


Ndemic stüdyosunun geliştirdiği oyun gayet kaliteli grafiklere sahip. Başarılı strateji kurgusuyla severek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Rebel Inc APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynayın. İyi eğlenceler.

Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri Rebel Inc ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder