Yapı Ustası: Köprü Yarışı ikon

Yapı Ustası: Köprü Yarışı APK

v1.250.540

Yapı Ustası: Köprü Yarışı Açıklama

Yapı Ustası: Köprü Yarışı APK oyunu ile mühendislik yeteneklerinizi konuşturun.


Oyunun adından anlayacağınız Yapı Ustası: Köprü Yarışı bir köprü inşa etme oyunu. Simülasyon tabanlı geliştirilen oyundaki göreviniz size verilen malzemeleri kullanarak çeşitli bölgelerde köprü inşa etmek. Boğazlar, dere yatakları, dağ geçitleri ve aklınıza gelebilecek birçok bölgede köprü inşa ederek görevinizi tamamlamanız gerekiyor.


İnşaat işleri belirli bir mühendislik zekası gerektirir. Hesaplama yöntemlerini düşünerek yapacağınız köprünün detaylarını, kullanacağınız malzemeyi belirleyin ve işe koyulun. Unutmayın, köprüyü inşa etmek görevinizi bitirmeniz anlamına gelmiyor. Yaptığınız köprünün sağlam olması ve üzerinden ağır taşıtların geçmesine dayanması şart. Aksi halde köprünüz yıkılır ve yeni baştan inşaata başlarsınız.


Android köprü inşaatı oyunları arasında yer alan bu oyun inşa temelli simülasyon oyunları sevenler için gayet ideal. Yapı Ustası: Köprü Yarışı APK dosyasını hemen şimdi indirin ve köprü inşa etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Yapı Ustası: Köprü Yarışı ekran görüntüleri Yapı Ustası: Köprü Yarışı ekran görüntüleri Yapı Ustası: Köprü Yarışı ekran görüntüleri Yapı Ustası: Köprü Yarışı ekran görüntüleri Yapı Ustası: Köprü Yarışı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.250.540

GeliştiriciUAC Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi12.01.2024 - 19:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 1.16 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11582

GÜVENLİKİndireceğiniz Yapı Ustası: Köprü Yarışı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.readygo.aps.gp

APK imzası: e017fec8fa975c50153a14b8ce67070a9376788b

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Yapı Ustası: Köprü Yarışı oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Yapı Ustası: Köprü Yarışı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yapı Ustası: Köprü Yarışı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder