Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ikon

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) APK

v1.1867

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020), Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon tabanlı geliştirilen kamyon ve tır sürme oyunudur.


Oyunu kısaca tır sürme oyunu olarak tanıtabiliriz. Bir nakliye şirketinde kamyon şoförü olarak göreve başlıyor ve taşımacılık yaparak para ödülü kazanıyorsunuz. Oyundaki tır tamamen size ait. Bu yüzden tır modelini değiştirebilir, renk veya jant gibi seçeneklerde güncellemeler yaparak özelleştirebilirsiniz.


Truck World: Euro & American Tour'da genel olarak Amerika bölgesinde taşımacılık yapıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde ise Avrupa şehirleri de ekleniyor. Şehir ya da ülke fark etmeden size düşen görev taşıdığınız yükü sorunsuzca teslim etmek. Bazen petrol, bazen tahıl ürünü, bazen buldozer gibi çok çeşitli yük var. Bunların ağırlığına göre kazanacağınız para ödülü de değişiyor. Eğer daha çok para kazanarak daha yeni tırları satın almak istiyorsanız, uzak mesafe ve ağır yükleri tercih etmeniz gerekiyor.


Android kamyon ve tır sürme simülasyonları arasında yer alan oyun boş zamanları değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir. Oyunun grafikleri başarılı, ancak kontrol sisteminde bazı kalibre hataları var. Yeni gelecek güncellemelerde bunlar çözüldüğünde oyun daha keyifli olacaktır. Truck World: Euro & American Tour APK dosyasını ücretsiz indirerek kamyon ve tır sürmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ekran görüntüleri Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ekran görüntüleri Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ekran görüntüleri Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ekran görüntüleri Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder