Truck World: Euro Simulator ikon

Truck World: Euro Simulator APK

v1.237373

Truck World: Euro Simulator Açıklama

Truck World: Euro Simulator, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon tabanlı geliştirilen kamyon ve tır sürme oyunudur.


Oyunu kısaca tır sürme oyunu olarak tanıtabiliriz. Bir nakliye şirketinde kamyon şoförü olarak göreve başlıyor ve taşımacılık yaparak para ödülü kazanıyorsunuz. Oyundaki tır tamamen size ait. Bu yüzden tır modelini değiştirebilir, renk veya jant gibi seçeneklerde güncellemeler yaparak özelleştirebilirsiniz.


Truck World: Euro Simulator'da genel olarak Amerika bölgesinde taşımacılık yapıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde ise Avrupa şehirleri de ekleniyor. Şehir ya da ülke fark etmeden size düşen görev taşıdığınız yükü sorunsuzca teslim etmek. Bazen petrol, bazen tahıl ürünü, bazen buldozer gibi çok çeşitli yük var. Bunların ağırlığına göre kazanacağınız para ödülü de değişiyor. Eğer daha çok para kazanarak daha yeni tırları satın almak istiyorsanız, uzak mesafe ve ağır yükleri tercih etmeniz gerekiyor.


Android kamyon ve tır sürme simülasyonları arasında yer alan oyun boş zamanları değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir. Oyunun grafikleri başarılı, ancak kontrol sisteminde bazı kalibre hataları var. Yeni gelecek güncellemelerde bunlar çözüldüğünde oyun daha keyifli olacaktır. Truck World: Euro Simulator APK dosyasını ücretsiz indirerek kamyon ve tır sürmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Truck World: Euro Simulator APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Truck World: Euro Simulator ekran görüntüleri Truck World: Euro Simulator ekran görüntüleri Truck World: Euro Simulator ekran görüntüleri Truck World: Euro Simulator ekran görüntüleri Truck World: Euro Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.237373

GeliştiriciTruck Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.06.2020 - 15:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme201

Dosya boyutu 194 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10486

GÜVENLİKİndireceğiniz Truck World: Euro Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.truckworldgame.euro.american.truck.simulator

APK imzası: 1ca9c08376832f79865acaf2e4a720b1667586af

Truck World: Euro Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Truck World: Euro Simulator versiyonları:
  • 1. Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) v1.1867

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder