Craft Warriors ikon

Craft Warriors

v1.7.2

Piksel grafiklerle geliştirilen Craft Warriors oyununda gökyüzü savaşları sizleri bekliyor.

 

Simülasyon tabanlı Craft Warriors'un hikayesi gökyüzünde yüzen bir ada üzerinde ilerliyor. Kendi ordunuzu kurup geliştirerek başlayacağınız oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden katılan oyunculara karşı savaşıyor ve köylerini işgal etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun en dikkat çeken özelliği, oyuncuların gökyüzü ülkesine sahip olması. Yani her oyuncunun sahip olduğu köy gökyüzünde ve oyuncular kendilerini geliştirerek bunları işgal etmeye çalışıyor.

 

Minecraft gibi 8 bit grafiklerle geliştirilen oyun oldukça keyifli. Gerçek zamanlı savaşların yanında başarılı bir kurguya sahip klan sistemiyle de geniş bir içerik oyunculara sunulmuş. Klan sisteminin çalışma mantığı her zamanki gibi hazır oluşturulmuş birine katılabilir ya da kendiniz bir klan kurarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Savaşlar yine gerçek oyunculara karşı yapılıyor tabii ki.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oyun kurgusu ile Craft Warriors şimdiden milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Craft Warriors APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici savaş oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.2

GeliştiriciTranslimit, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.04.2018 - 00:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme183

Dosya boyutu 46.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8668

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Craft Warriors v1.7.2 için
HİLELİMİ