Craft Warriors ikon

Craft Warriors APK

v4.4.0

Craft Warriors Açıklama

Piksel grafiklerle geliştirilen Craft Warriors oyununda gökyüzü savaşları sizleri bekliyor.


Simülasyon tabanlı Craft Warriors'un hikayesi gökyüzünde yüzen bir ada üzerinde ilerliyor. Kendi ordunuzu kurup geliştirerek başlayacağınız oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden katılan oyunculara karşı savaşıyor ve köylerini işgal etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun en dikkat çeken özelliği, oyuncuların gökyüzü ülkesine sahip olması. Yani her oyuncunun sahip olduğu köy gökyüzünde ve oyuncular kendilerini geliştirerek bunları işgal etmeye çalışıyor.


Minecraft gibi 8 bit grafiklerle geliştirilen oyun oldukça keyifli. Gerçek zamanlı savaşların yanında başarılı bir kurguya sahip klan sistemiyle de geniş bir içerik oyunculara sunulmuş. Klan sisteminin çalışma mantığı her zamanki gibi hazır oluşturulmuş birine katılabilir ya da kendiniz bir klan kurarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Savaşlar yine gerçek oyunculara karşı yapılıyor tabii ki.


Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oyun kurgusu ile Craft Warriors şimdiden milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Craft Warriors APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici savaş oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Craft Warriors APK son sürüm güncellemesinde oyundaki bazı hatalar düzeltilmiş.

Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.0

GeliştiriciTranslimit, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.04.2018 - 00:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme230

Dosya boyutu 90.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8668

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft Warriors APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.co.translimit.castle

APK imzası: 66c20f48d3003264d2f53aa1216aa6f2b02af1ac

Craft Warriors eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Craft Warriors versiyonları:
  • 1. Craft Warriors v1.7.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.9

10 kullanıcı oyuna göre

Craft Warriors için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Craft Warriors v1.7.2 için
HİLELİMİ