Craft Warriors ikon

Craft Warriors APK

v1.7.2

Piksel grafiklerle geliştirilen Craft Warriors oyununda gökyüzü savaşları sizleri bekliyor.

 

Simülasyon tabanlı Craft Warriors'un hikayesi gökyüzünde yüzen bir ada üzerinde ilerliyor. Kendi ordunuzu kurup geliştirerek başlayacağınız oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden katılan oyunculara karşı savaşıyor ve köylerini işgal etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun en dikkat çeken özelliği, oyuncuların gökyüzü ülkesine sahip olması. Yani her oyuncunun sahip olduğu köy gökyüzünde ve oyuncular kendilerini geliştirerek bunları işgal etmeye çalışıyor.

 

Minecraft gibi 8 bit grafiklerle geliştirilen oyun oldukça keyifli. Gerçek zamanlı savaşların yanında başarılı bir kurguya sahip klan sistemiyle de geniş bir içerik oyunculara sunulmuş. Klan sisteminin çalışma mantığı her zamanki gibi hazır oluşturulmuş birine katılabilir ya da kendiniz bir klan kurarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Savaşlar yine gerçek oyunculara karşı yapılıyor tabii ki.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oyun kurgusu ile Craft Warriors şimdiden milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Craft Warriors APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici savaş oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri Craft Warriors ekran görüntüleri

Yorumlar

Craft Warriors için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Craft Warriors v1.7.2 için
HİLELİMİ