Truckers of Europe 3 ikon

Truckers of Europe 3 APK

v0.29

Truckers of Europe 3 oyunu ile Avrupa yolları yeni kamyoncularına kavuşuyor.


Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan Truckers of Europe 3 oyununda gerçekçi bir deneyim sizi bekliyor. Gerçekçi kamyon ve çevre tasarımı ile öne çıkan bu oyunda kamyonunuza atlayacak ve Avrupa şehirleri arasında taşımacılık görevlerini yerine getireceksiniz. Oyun içerisinde Avrupa'nın önde gelen şehirleri yer alıyor. Size düşen görev bu şehirler arasında kamyonunuzla taşımacılık yapmak.


Truckers of Europe 3 oyununda hemen her türden kamyon modeli var. Yani, kum taşıma kamyonundan uzun şasi tır modellerine kadar oldukça geniş seçeneğiniz bulunuyor. Taşımacılık görevlerinden kazanacağınız para puanlarını kullanarak yeni kamyon satın alabilir ve daha zorlu görevleri kabul edebilirsiniz.


Wanda ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri ile öne çıkıyor. Android kamyon sürme simülasyonu oyunu olarak tavsiye edeceğimiz kalitede bir yapım olan bu oyunu oynamak için Truckers of Europe 3 APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Truckers of Europe 3 APK son sürüm güncellemesinde;

Kamyonlara tepe ışığı eklenmiş,

Kamyon bağlantı sorunu düzeltilmiş,

Kameraların görüş açıları geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder