Truckers of Europe 3 ikon

Truckers of Europe 3 APK

v0.42.6

Truckers of Europe 3 Açıklama

Truckers of Europe 3 oyunu ile Avrupa yolları yeni kamyoncularına kavuşuyor.


Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan Truckers of Europe 3 oyununda gerçekçi bir deneyim sizi bekliyor. Gerçekçi kamyon ve çevre tasarımı ile öne çıkan bu oyunda kamyonunuza atlayacak ve Avrupa şehirleri arasında taşımacılık görevlerini yerine getireceksiniz. Oyun içerisinde Avrupa'nın önde gelen şehirleri yer alıyor. Size düşen görev bu şehirler arasında kamyonunuzla taşımacılık yapmak.


Truckers of Europe 3 oyununda hemen her türden kamyon modeli var. Yani, kum taşıma kamyonundan uzun şasi tır modellerine kadar oldukça geniş seçeneğiniz bulunuyor. Taşımacılık görevlerinden kazanacağınız para puanlarını kullanarak yeni kamyon satın alabilir ve daha zorlu görevleri kabul edebilirsiniz.


Wanda ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri ile öne çıkıyor. Android kamyon sürme simülasyonu oyunu olarak tavsiye edeceğimiz kalitede bir yapım olan bu oyunu oynamak için Truckers of Europe 3 APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Truckers of Europe 3 APK son sürüm güncellemesinde:

Renovate R Ranger serisi 2 yeni kamyon modeli eklenmiş,

Radyo özelliği eklenmiş,

Yan aynalar geliştirilmiş,

Oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri Truckers of Europe 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.42.6

GeliştiriciWandA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi23.06.2022 - 19:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme638

Dosya boyutu 446 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11070

GÜVENLİKİndireceğiniz Truckers of Europe 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.WandaSoftware.TruckersofEurope3

APK imzası: 8f9bb7c7e45319da1e8f70199ada050bc09ae749

Truckers of Europe 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Truckers of Europe 3 versiyonları:
  • 1. Truckers of Europe 3 v0.33.4
  • 2. Truckers of Europe 3 v0.29
  • 3. Truckers of Europe 3 v0.2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Truckers of Europe 3 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Truckers of Europe 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truckers of Europe 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder