Block Craft 3D ikon

Block Craft 3D APK

v2.13.1

İnşaat simülasyonları arasında piksel grafikleriyle oyun severlerin ilgisini çeken Block Craft 3D oyununda kendi evinizi yapacak ve diğer oyuncularla komşu olacaksınız.


Açık dünya oyunu Minecraft PE'ye benzeyen oyun, farklı olarak oyunculara sınırlı bir dünya sunuyor. Ancak oyunda yapabilecekleriniz yine sizin hayal gücünüze bağlı. İki odalı minik bir ev ya da geniş bir şato... Siz ne hayal ederseniz onları inşa ediyorsunuz. Block Craft 3D'nin en güzel özelliği, evinizi inşa ettiğiniz yerde diğer oyuncularında kendilerine birer ev inşa edebiliyor olması. Bunun sebebi de oyundaki haritanın tüm oyunculara açık olması.


İnşaat simülasyonu olarak geliştirilmiş olmasına rağmen oyun içerisinde mini oyunlar ve hayvan bakıcılığı gibi uğraşlarla oldukça eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Oyunun hayal gücüne bağlı olduğunu söylemiştik, mini oyunlar da yine sizin hayal gücünüze bağlı. Örneğin mobilya ustalığına ilginiz varsa geliştireceğiniz mobilyaları diğer oyunculara elmas veya yiyecek karşılığında satabiliyorsunuz. Bu tarz mini oyunlarla veya kazı yaparak elde edeceğiniz elmas veya paraları da kendi evinizi geliştirmek için kullanıyorsunuz.


2017'nin başlarında yayınlanmasına rağmen kısa sürede milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlanan Block Craft 3D APK tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Üç boyutlu binanızı inşa etmek ve komşularınızla mini oyunlara katılmak için oyuna ait kurulum dosyasını indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Block Craft 3D ekran görüntüleri Block Craft 3D ekran görüntüleri Block Craft 3D ekran görüntüleri Block Craft 3D ekran görüntüleri Block Craft 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Block Craft 3D APK güncel sürüm ile oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Block Craft 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Block Craft 3D v2.12.11 için
Kanka Block Craft Oynuyorsan Youtube Kanalıma Abone Ol İçeriklerim Sınırsız Kanal ısmım BlockAdam