Minecraft

Minecraft APK

v1.6.0.6 - Beta

Popüler sanal dünya oluşturma oyunu ücretsiz telefonunuzda! Minecraft apk dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Minecraft kendi dünyanızı blok, taş, priket vb araçlar ile oluşturabildiğiniz ve gerçek oyuncularla birlikte sonsuz bir maceraya çıktığınız en popüler oyunlardan birisi.

 

Piksel görüntüleri ile kullanıcıların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Minecraft Pocket Edition, içerdiği sonsuz açık dünya ve gerçek oyunculu modlarıyla hem yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor hem de eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Oyunu ister tek başınıza boş bir haritada isterseniz de diğer oyuncuların kurduğu haritalarda oynayabilirsiniz. Hangisi olursa olsun oyun sırasında yabani hayvanlara, diğer oyuncuların kurduğu çete ve köylere dikkat etmeye çalışın. Bu grupların toplamış olduğunuz varlıkları yağmalamak için size düşman olmaları muhtemel. 

 

Minecraft'ı popüler yapan özelliklerinden birisi, her kullanıcının oyun haritası geliştirebilmesi ve serverlara katılabilmesi. Bunların hepsi farklı bir hikaye üzerine ilerlediği için her defasında oyunun farklı bir yönünü keşfediyorsunuz. Ayrıca Minecraft'a özel mod araçlarıyla aksiyon tabanlı FPS savaşlarına veya araba yarışlarına katılabilirsiniz. Minecraft APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Minecraft ekran görüntüleri Minecraft ekran görüntüleri Minecraft ekran görüntüleri Minecraft ekran görüntüleri Minecraft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Minecraft Pocket Edition'un şu an BETA ve FİNAL sürümleri indirilebilir durumda. Her iki versiyon ve güncelleme bilgileri şöyle:

 

BETA: Minecraft 1.6.0.6 APK  - En yeni sürümdür ancak beta olduğu için bazı sorunlar olabilir. Bu versiyonda oyun karakterlerinin baş ve vücut görünümünde yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

 

FİNAL: Minecraft PE 1.5.0.14 APK sürümü büyük bir su altı güncellemesi içeriyor. Kaplumbağalar, su altı zombileri, somon ve morina balıkları ve daha birçok canlı eklenmiş. Bununla birlikte en önemli yenilik su altı kanalı artık inşa edilebilir durumda. Kendi su altı dünyanızı inşa ederek Android Minecraft keyfini çıkarabilirsiniz.

Artıları

3D (3 Boyutlu) piksel görüntüler,

Hayal gücünü destekleyici akış,

Akıcı senaryo,

Geniş su altı dünyası.

Minecraft bilgileri

Güncel versiyonv1.6.0.6 - Beta

GeliştiriciMojang

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 gün önce

Eklenme tarihi12.03.2018 - 21:32

Mağaza lisansı Ücretli

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme4976046

Dosya boyutu 70.9 MB

Paylaşan 404

CepdeID 7178

Güvenlik seçicileri
Minecraft eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Minecraft versiyonları:

Minecraft Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi1 gün önce Minecraft v1.6.0.6 - Beta için
Guzel
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi2 gün önce Minecraft v1.6.0.6 - Beta için
Şimdi yüklüyorum umarım iyidir )
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi2 gün önce Minecraft v1.6.0.6 - Beta için
Minecraft aciyor amma oyuna girmiyor
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi3 gün önce Minecraft v1.6.0.6 - Beta için
Ücretlimi
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi3 gün önce Minecraft v1.6.0.6 - Beta için
Dunyanin en iyi oyunu