Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu ikon

Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu APK

v1.0

Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu ile gerçekçi sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Geniş bir şehir haritası içeren oyunun en önemli özelliği, karşınıza çıkan her arabayı sürebiliyor olmanız. Minibüs, otobüs, kamyon ve diğerleri dahil hepsini sürme şansınız var.

 

Oyunda gerçekçiliği yakalamak için yakıt sistemi, motor arızası ve duraklardan yolcu alma gibi güzel detaylar var. Özellikle duraklardan yolcu alıp taşımacılık yapmak oyunun eğlencesini artıran önemli bir detay. Yüksek kaliteli grafikleri ve kusursuza yakın oyun kalitesiyle Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu oldukça iyi sürüş simülasyonu deneyimi sunuyor. Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu ekran görüntüleri Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu ekran görüntüleri Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu v1.0 için
İyi
Ziyaretçi2 yıl önce Minibüs Otobüs Simülatör Oyunu v1.0 için
Güzel