Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ikon

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar APK

v1.6

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar Açıklama

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar, simülasyon tabanlı geliştirilmiş bir Android araba park etme oyunudur.


İçerisinde yüzlerce bölümün yer aldığı oyundaki göreviniz arabaları park etmek üzerine. Çeşitli bölgelerde yer alan otoparklarda arabaları park ederek seviyeleri geçiyorsunuz. Oyun içerisinde birçok araba modeli var. Özellikle ileri seviyelerde park etmesi daha zor olan araçlarla karşılaştığınızda oyun daha keyifli bir hale geliyor.


Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar'da genelde otopark gibi bir yerde park işlemini yapıyorsunuz ama, bunun dışında farklı bölgeler de var. Özellikle dar geçişli bölgelerde arabayı çarpmadan park etmek oldukça yetenek isteyen bir şey. Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar APK dosyasını hemen indirerek park etmedeki ustalığınızı gösterebilirsiniz. İyi oyunlar.

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

GeliştiriciZee Vision Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi09.11.2019 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme143

Dosya boyutu 18.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9963

GÜVENLİKİndireceğiniz Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zv.modern.car.parking.simulator

APK imzası: cb256f8da766dfe8db94428203983886af98ed7c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder