Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ikon

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar APK

v1.6

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar, simülasyon tabanlı geliştirilmiş bir Android araba park etme oyunudur.


İçerisinde yüzlerce bölümün yer aldığı oyundaki göreviniz arabaları park etmek üzerine. Çeşitli bölgelerde yer alan otoparklarda arabaları park ederek seviyeleri geçiyorsunuz. Oyun içerisinde birçok araba modeli var. Özellikle ileri seviyelerde park etmesi daha zor olan araçlarla karşılaştığınızda oyun daha keyifli bir hale geliyor.


Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar'da genelde otopark gibi bir yerde park işlemini yapıyorsunuz ama, bunun dışında farklı bölgeler de var. Özellikle dar geçişli bölgelerde arabayı çarpmadan park etmek oldukça yetenek isteyen bir şey. Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar APK dosyasını hemen indirerek park etmedeki ustalığınızı gösterebilirsiniz. İyi oyunlar.

Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri Gerçek Araba Otopark Oyunlar: Araba Oyunlar ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder