Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ikon

Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun APK

v3.29

Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun, Android için geliştirilen eğlenceli bir inşaat simülasyonu oyunudur.


Kent inşaat simülatör'de bir şehrin inşası için çalışan büyük kamyon ve araçları kontrol ediyorsunuz. Kamyon, greder, forklift ve inşaatlarda kullanılan tüm araçlar oyunda yer alıyor. Bu araçların hepsini de siz kontrol ediyorsunuz. Göreviniz, şehirde yapılan inşaatlara malzeme taşımak ve kum götürmek. İnşaattaki tüm ağır işler sizin görev alanınızda.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyunu, aslında bir tür inşaat oyunu. Bu inşaatta müteahhitlerin sizden istediği malzemeleri taşımak, yüklemek ve vinç gibi ağır araçlarla gitmesi gereken yere götürmek sizin göreviniz. Oyun ekranında her araç için farklı kontrol düğmeleri mevcut. Bu sayede her aracı rahatça kontrol edebiliyorsunuz.


Oyundaki araçlar gerçeğe yakın bir modelleme ile tasarlanmış. Bu sayede gerçekçi bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. HD kalite grafikler ve büyük şehir haritası da oyunun diğer sevdiğimiz özellikleri. Kamyon, vinç, treyler ve forklift gibi inşaat araçlarına karşı ilginiz varsa eğer, Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun tam size göre. Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun APK dosyasını ücretsiz indirin ve inşaat simülasyonu oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ekran görüntüleri Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ekran görüntüleri Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ekran görüntüleri Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ekran görüntüleri Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder