Scary Neighbor 3D ikon

Scary Neighbor 3D APK

v4.0

Scary Neighbor 3D Açıklama

Scary Neighbor 3D, simülasyon tabanlı geliştirilen başarılı bir korku oyunudur.


Bob isimli çocuk karakterini kontrol edeceğiniz Scary Neighbor'da komşunuzu korkutmak için çeşitli oyunlar oynuyor, görevleri tamamlayarak komşunuzun ödünü kopartıyorsunuz. Bob aslında zeki bir çocuk ama aynı zamanda da yaramaz. Komşusu hakkında çok bir şey bilmese de onu korkutmak, onunla oynayarak görevleri tamamlamak zorunda.


Oyundaki görevleriniz arasında kaykay ile komşunuzu yere düşürmek, mutfaktaki aletlerin yerini değiştirerek onu korkutmak gibi aktiviteler var. Bunları komşunuza yakalanmadan yapmanız şart, bu konuya dikkat etmelisiniz. Scary Neighbor'un grafikleri ve sesleri korku oyununa yakışacak kadar kaliteli. Özellikle oyundaki sesler oyunun heyecanını ve korkusunu yansıtmak için birebir. Scary Neighbor APK dosyasını hemen indirerek komşunuzu korkutmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Scary Neighbor 3D ekran görüntüleri Scary Neighbor 3D ekran görüntüleri Scary Neighbor 3D ekran görüntüleri Scary Neighbor 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0

GeliştiriciZ & K Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2020 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme426

Dosya boyutu 64.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10128

GÜVENLİKİndireceğiniz Scary Neighbor 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zatg.scaryneighbor.hellgame

APK imzası: e6f5cb8bce9715e01516d65a3f73dd3601ab9638

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Scary Neighbor 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Scary Neighbor 3D v4.0 için
Oğlum scary neighbor yenilememişti ama bu uygulamadan indiririrseniz eski sürüm iniyor 10 üzerinden 10 yeminlen