Car Mechanic ikon

Car Mechanic APK

v1.0.2

Simülasyon oyunu Car Mechanic ile eskimiş arabaları yenileme görevi sizi bekliyor.


Android için geliştirilen Car Mechanic oyunu, araba tamirhanesine benzer bir simülasyona sahip. Oyundaki göreviniz, garaja tamire gelmiş eski arabaları tamir etmek ve yenilemek. Bozuk olan veya kaza yapmış arabaları yenileyin, para kazanarak en büyük otomobil tamirhanesi olmaya çalışın.


Car Mechanic'de arabaları tamir etmenin yanında onları temizlemeniz de gerekiyor. Arabaların görünümünü değiştirmek için boyama, cilalama gibi işlemler yapıyorsunuz. Bu şekilde elden geçirmeniz gereken onlarca araba mevcut. Arabaları yeni görünüme kazandırdıktan sonra başarınıza göre ödül puanı topluyor ve işiniz için gerekli olan malzemeleri satın alabiliyorsunuz.


BoomBit ekibinin geliştirdiği oyun ücretsiz ve oynaması gayet keyifli. Boş zamanları değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Car Mechanic sizin için ideal bir oyun olacaktır. Car Mechanic APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Car Mechanic nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Mechanic APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Mechanic ekran görüntüleri Car Mechanic ekran görüntüleri Car Mechanic ekran görüntüleri Car Mechanic ekran görüntüleri Car Mechanic ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder