Merge Plane - Click & Idle Tycoon ikon

Merge Plane - Click & Idle Tycoon APK

v1.12.7

Merge Plane kendi havayolu şirketinizi kurup yöneteceğiniz eğlenceli bir Android Tycoon oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyunda hem pilot hem de patron görevleri yapıyorsunuz. Oyun Tycoon kurgusuyla geliştirildiği için en önemli hedefiniz olabildiğince çok para kazanmak. Bunun için apron bakımından hava hattının tüm kontrollerine kadar her şeyi geliştirmeniz ve gelir elde etmeniz gerekiyor. Tabii ki uçaklar, apron, havalimanı ve şirketiniz için yüzlerce geliştirme seçeneği var. Her geliştirme sonrası seviyeniz artıyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.


Merge Plane - Click & Idle Tycoon'ın grafik modellemesi oldukça minimal ve başarılı. Akıcı animasyonlar sayesinde takılmadan oyunun keyfini çıkarmak mümkün. Merge Plane APK dosyasını indirerek Tycoon tarzının keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Merge Plane - Click & Idle Tycoon ekran görüntüleri Merge Plane - Click & Idle Tycoon ekran görüntüleri Merge Plane - Click & Idle Tycoon ekran görüntüleri Merge Plane - Click & Idle Tycoon ekran görüntüleri Merge Plane - Click & Idle Tycoon ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Merge Plane APK ile oyun stabilitesine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Merge Plane - Click & Idle Tycoon için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Merge Plane - Click & Idle Tycoon v1.4.5 için
Guzel