Hungry Shark Heroes ikon

Hungry Shark Heroes APK

v1.1

Hungry Shark Heroes köpekbalığı kolonisi kurup gerçek oyunculara karşı savaşacağınız sürükleyici bir simülasyon oyunudur.

 

Hungry Shark serisinin devamı olarak geliştirilen oyunda bu sefer gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz. Öncelikle okyanusun derinliklerinde köpek balıklarınız için bir yaşam alanı, yani resif kurarak oyuna başlıyorsunuz. Bu resif köpek balıklarınız için hem üreyip hem de gelişebilecekleri tek yer. Yani bu bir nevi askeri üs ve ev durumunda. Köpek balıklarınızın gelişimi sonrasında ise gerçek oyunculara karşı hızlı tempoya sahip savaşlara giriyorsunuz.

 

Oyun içerisinde yüzlerce köpek balığı bulunuyor. Tabi bunların birçoğu kilitli durumda ancak savaşlardan kazanacağınız ödüllerle bu kilitleri açabilirsiniz.  Buz Mağarası ve Atlantis Tapınağı'nın da yer aldığı 15 farklı arenada üstün köpek balıklarıyla savaşmak oldukça sıradışı ve ilgi çekici. Hungry Shark serisini seviyorsanız gerçek oyuncularla birlikte oynayacağınız Hungry Shark Heroes'i de kesinlikle seveceksiniz. Hungry Shark Heroes APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın.

Hungry Shark Heroes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hungry Shark Heroes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hungry Shark Heroes ekran görüntüleri Hungry Shark Heroes ekran görüntüleri Hungry Shark Heroes ekran görüntüleri Hungry Shark Heroes ekran görüntüleri Hungry Shark Heroes ekran görüntüleri

Yorumlar

Hungry Shark Heroes için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Hungry Shark Heroes v1.1 için
Walla gelsin Play storeye tavsiye kesinlikle ederim