Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ikon

Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu APK

v0.1.6

Car Parking Pro, severek oynayacağınız ve zorluklarla dolu bir araba park etme oyunudur.

 

Birçok araba modeli ve modifiye seçenekleri içeren oyundaki temel göreviniz arabayı harita üzerindeki işaretli noktaya doğru bir şekilde park etmek. Yalnız bu görevler pek kolay değil, küçük arabaları park etmesi kolay gelebilir ama otobüs, tır ve kamyon gibi büyük arabaları park ederken oldukça zorlanıyorsunuz.

 

Arabanı seç, modifiye et ve park etmeye hemen başla. Kamera açını dilediğin gibi seç: ister dışarıdan sür, ister araç içi kamerayla kokpitten arabanı sürmeye başla. Araba park etme oyunları, araba sürme oyunları ve simülasyon oyunları seviyorsanız Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu tam sana göre!

 

Car Parking Pro ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Car Parking Pro APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ekran görüntüleri Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ekran görüntüleri Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ekran görüntüleri Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ekran görüntüleri Car Parking Pro - Araba Park Etme Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder