Parking Master Multiplayer 2 ikon

Parking Master Multiplayer 2 APK

v1.3.2

Parking Master Multiplayer 2 Açıklama

Parking Master Multiplayer 2 APK, Android için geliştirilen eğlenceli ve başarılı bir araba sürme oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Parking Master Multiplayer 2'de geniş bir açık dünya haritası oyuncuları karşılıyor. Bu haritada arabanızla drift yapacak, sürüş becerilerinizi geliştirecek ve park etme görevlerini yerine getirmeye çalışacaksınız. Oyunun temel özelliği elbette dediğimiz açık oyun haritası. Arabanızı dağlarda, otobanlarda, şehir sokaklarında ve aklınıza gelen hemen her yerde sürebilirsiniz. Sadece gaza basın ve yola çıkın.


Parking Master Multiplayer 2 oyununda yüzlerce araba seçeneği var. Binek araba, otobüs, tır, polis arabası, itfaiye arabası, taksi, okul servisi dahil birçok farklı türde araba modelleri bulunuyor. İstediğinizi seçerek araba sürme yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Üstelik her araba için özel geliştirme seçenekleri mevcut. Bu geliştirmeleri yaparak kendi zevkinize uygun arabanızı modifiye edebilirsiniz.


Oyunda araba sürme deneyimi yaşayabileceğiniz birçok mod yer alıyor. Çok oyunculu mod içerisinde yarış ve rol yapma tarzına benzer görev sistemi bulunuyor. Yarışları oyunu oynayan gerçek insanlara karşı yapıyor ve onları geçerek birinci olmaya çalışıyorsunuz. Rol yapma tarzında ise size verilen görevleri kontrol ettiğiniz karakterle birlikte tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tek oyunculu modda da arabanızı serbestçe sürebilirsiniz.


Parking Master Multiplayer 2 geniş içeriğinin yanında grafikleriyle de dikkat çeken bir yapım. Android araba sürme oyunu oynamak istiyorsanız bu oyun kesinlikle sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Parking Master Multiplayer 2 APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Parking Master Multiplayer 2 APK son sürüm güncellemesinde;

Arabalar için yeni kişiselleştirme seçenekleri eklenmiş,

Araba sürerken fotoğraf çekme özelliği eklenmiş,

Manuel vites seçeneği eklenmiş,

FPS kamera görünümü eklenmiş,

Egzoz dumanı eklenmiş,

Birçok hata düzeltilmiş.

Parking Master Multiplayer 2 ekran görüntüleri Parking Master Multiplayer 2 ekran görüntüleri Parking Master Multiplayer 2 ekran görüntüleri Parking Master Multiplayer 2 ekran görüntüleri Parking Master Multiplayer 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciSpektra Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.11.2022 - 22:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme245

Dosya boyutu 661 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11185

GÜVENLİKİndireceğiniz Parking Master Multiplayer 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.SpektraGames.ParkingMasterMultiplayer2

APK imzası: 5bde369faaf797c6d761b5be0b3876a5ed1a68b0

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Parking Master Multiplayer 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Parking Master Multiplayer 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Parking Master Multiplayer 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder