Extreme Landings ikon

Extreme Landings APK

v3.6.9

Simülasyon tabanlı Extreme Landings oyunuyla uçak sürmeye hazır olun.


Android oyunları arasında kamyon ve otobüs şoförlüğü yapılan onlarca oyun var. Extreme Landings sizi çok farklı bir sürüş deneyimiyle karşılıyor. Bu sefer oyunda kamyon ya da uçak değil; uçakları sürüyorsunuz. Pilot görevlerini yerine getireceğiniz oyunda onlarca uçuş ve görev bulunuyor. Hedefiniz ise en yüksek pilot puanına ulaşmak.


Uçak simülasyonu oyunları arasında oldukça popüler olan Extreme Landings'de onlarca görev, yüzlerce havalimanı ve taşınması gereken binlerce yük var. Malzemeleri bir yerden bir yere taşırken bir pilot gibi onların güvenliğinden emin olmanız ve uçağı güvenli bir şekilde sürmeniz şart. Gerçek oyuncularla puan yarışına giriyorsanız, her zaman en iyisini yapmanız gerekiyor.


Oyunun simülasyon fiziği gayet akıcı çalışıyor. Yüksek kaliteli grafikler sayesinde de oyunu oynaması çok keyifli. Extreme Landings APK dosyasını indirin ve uçağınızı sürmeye başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Extreme Landings oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Extreme Landings nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Extreme Landings APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder