Extreme Landings ikon

Extreme Landings APK

v3.8.0

Extreme Landings Açıklama

Simülasyon tabanlı Extreme Landings oyunuyla uçak sürmeye hazır olun.


Android oyunları arasında kamyon ve otobüs şoförlüğü yapılan onlarca oyun var. Extreme Landings sizi çok farklı bir sürüş deneyimiyle karşılıyor. Bu sefer oyunda kamyon ya da uçak değil; uçakları sürüyorsunuz. Pilot görevlerini yerine getireceğiniz oyunda onlarca uçuş ve görev bulunuyor. Hedefiniz ise en yüksek pilot puanına ulaşmak.


Uçak simülasyonu oyunları arasında oldukça popüler olan Extreme Landings'de onlarca görev, yüzlerce havalimanı ve taşınması gereken binlerce yük var. Malzemeleri bir yerden bir yere taşırken bir pilot gibi onların güvenliğinden emin olmanız ve uçağı güvenli bir şekilde sürmeniz şart. Gerçek oyuncularla puan yarışına giriyorsanız, her zaman en iyisini yapmanız gerekiyor.


Oyunun simülasyon fiziği gayet akıcı çalışıyor. Yüksek kaliteli grafikler sayesinde de oyunu oynaması çok keyifli. Extreme Landings APK dosyasını indirin ve uçağınızı sürmeye başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Extreme Landings APK son sürüm güncellemesinde oyunda görülen hatalar düzeltilmiş.

Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri Extreme Landings ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.0

GeliştiriciRORTOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi11.04.2020 - 20:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme88

Dosya boyutu 516 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10337

GÜVENLİKİndireceğiniz Extreme Landings APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: it.rortos.extremelandings

APK imzası: 903fe487ca9175377f6d1ceb73fb3121856fcedf

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder