Otobüs varış ikon

Otobüs varış APK

v2.5.8

Otobüs varış Açıklama

Otobüs varış, simülasyon ve arcade tarzını bir araya getiren eğlenceli bir otobüs sürme oyunudur.


Android otobüs sürme oyunları arasında kendine özgü yapısı ile öne çıkmayı başaran Otobüs varış oyununda otobüs sürmenin keyfini çıkaracaksınız. Oyundaki göreviniz hem basit hem de eğlenceli: Otobüs sürerken yol üzerindeki yolcuları alacak ve gitmek istedikleri yere götüreceksiniz. Aslında yolcu taşımacılığı yapmak oyundaki temel göreviniz. Oyun içerisinde geniş bir harita var. Farklı şehirler, bölgeler ve keşfedilmeyi bekleyen birçok yerde otobüsünüzü sürün, yolcuları istedikleri yerde indirin.


Kaliteli grafiklere sahip olan Otobüs varış oynaması basit bir Android oyun. Otobüs sürme oyunu olarak tasarlanan bu oyun tamamen ücretsiz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Otobüs varış tam size göre. Otobüs varış APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Otobüs varış ekran görüntüleri Otobüs varış ekran görüntüleri Otobüs varış ekran görüntüleri Otobüs varış ekran görüntüleri Otobüs varış ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.8

GeliştiriciSixcube

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi26.07.2023 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 65.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11470

GÜVENLİKİndireceğiniz Otobüs varış APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.games.bus.arrival

APK imzası: 8409cd0fc2678db2642d11ed9ad880316c7b5df7

Otobüs varış nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Otobüs varış APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder