Ağır Makineler ve İnşaat ikon

Ağır Makineler ve İnşaat APK

v1.4.11

Ağır Makineler ve İnşaat Açıklama

Ağır Makineler ve İnşaat APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir inşaat simülasyonu oyunudur.


Küçük bir inşaat şirketi kurarak başlayacağınız oyunda iş teklifleri alarak çeşitli inşaat görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Görevleriniz arasında yol inşaatı, bina inşaatı, tünel, köprü gibi yapım işleri ve madencilik var. Her görevin kendine göre malzemeleri değişiyor. Bu malzemeleri satın alarak inşaatlarda kullanın ve işin sonunda paranızı kazanın.


İnşaat şirketleri bildiğiniz gibi ağır vasıta araçların hepsiyle çalışıyor. Siz de greyder, kamyon, asfalt makinesinin yanında halat, çamur, hafriyat, kargo ve beton kamyonu gibi çeşitli araçlara sahip olabilirsiniz. Oyunun başlarında şirketiniz küçük ve geliriniz az olacağı için bu araçların hepsini elde edemeyebilirsiniz. İnşaatlardan kazanacağınız paraları kullanarak şirketinizi büyütebilir ve inşaat işleri için gereken her aracı satın alabilirsiniz.


Ağır Makineler ve İnşaat oyununun öne çıkan özellikleri arasında 10 kilometre kareden büyük oyun haritası, 30 farklı ağır vasıta, 100'den fazla görev, başarılı navigasyon sistemi, gece gündüz döngüsü, araçların yakıt tüketimi ve yapay zeka tabanlı şehir trafiği gibi özellikler bulunuyor. Android inşaat simülasyonu oyunları arasında oldukça popüler olan bu yapım tamamen ücretsiz. Ağır Makineler ve İnşaat APK dosyasını hemen indirin ve kendi inşaat şirketinizi kurarak oynamaya başlayın.

Ağır Makineler ve İnşaat ekran görüntüleri Ağır Makineler ve İnşaat ekran görüntüleri Ağır Makineler ve İnşaat ekran görüntüleri Ağır Makineler ve İnşaat ekran görüntüleri Ağır Makineler ve İnşaat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.11

GeliştiriciWebperon Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi22.06.2023 - 21:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme33

Dosya boyutu 431 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11456

GÜVENLİKİndireceğiniz Ağır Makineler ve İnşaat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Webperon.HeavyMachinesConstructionSimulator

APK imzası: fcfa4aee8659b8e6ec24a6bccc2a41fab07fda5f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Ağır Makineler ve İnşaat oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Ağır Makineler ve İnşaat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ağır Makineler ve İnşaat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder