World Truck Driving Simulator ikon

World Truck Driving Simulator

v1,142

World Truck Driving Simulator gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken başarılı bir tır sürme oyunudur.


Zorlu yollarda tır sürme deneyimi yaşamak istiyorsanız, World Truck Driving Simulator oyunu gerçekçi fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun. Oyunu gerçekçi yapan özellikleri arasında hem kamyon modelleri hem de kamyonların teknik detayları var. Kamyonlarda sıkça duyduğumuz havalı süspansiyon sesi ve egzoz dumanları başarılı detaylardan ikisi.


World Truck Driving Simulator'deki çevre modellemesi de üç boyutlu detaylarla oldukça gerçekçi ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor. Birçok tır sürme oyunu sadece otobanda sürüş yaptırırken World Truck Driving Simulator zorlu dağ ve köy yolları, canlı şehir içi trafiği ile tır sürme keyfini arttırıyor.


World Truck Driving Simulator'da tır sürüşünü tabii ki taşıma görevleri için yapıyorsunuz. Farklı türdeki yükleri taşıyarak oyun içi para kazanıyor ve yeni kamyonlar alarak garajınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Android tır sürme oyunları arasında gerçekçi fizil yapısı ile kesinlikle dikkat çeken World Truck Driving Simulator ücretsiz olarak sunuluyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

World Truck Driving Simulator nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

World Truck Driving Simulator APK son sürüm güncellemesinde;

Salvadır isimli yeni bir şehir eklenmiş,

Garajdan kamyon seçme özelliği hızlandırılmış,

Oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış,

Kamyon sesleri iyileştirilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1,142

GeliştiriciDynamic Games Ltda

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi18 gün önce

Eklenme tarihi13.02.2019 - 20:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme430

Dosya boyutu 585 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9352

Güvenlik seçicileri
World Truck Driving Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm World Truck Driving Simulator versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi15 gün önce World Truck Driving Simulator v1,142 için
İYİ