World Truck Driving Simulator ikon

World Truck Driving Simulator APK

v1.359

World Truck Driving Simulator Açıklama

World Truck Driving Simulator gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken başarılı bir tır sürme oyunudur.


Zorlu yollarda tır sürme deneyimi yaşamak istiyorsanız, World Truck Driving Simulator oyunu gerçekçi fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun. Oyunu gerçekçi yapan özellikleri arasında hem kamyon modelleri hem de kamyonların teknik detayları var. Kamyonlarda sıkça duyduğumuz havalı süspansiyon sesi ve egzoz dumanları başarılı detaylardan ikisi.


World Truck Driving Simulator'deki çevre modellemesi de üç boyutlu detaylarla oldukça gerçekçi ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor. Birçok tır sürme oyunu sadece otobanda sürüş yaptırırken World Truck Driving Simulator zorlu dağ ve köy yolları, canlı şehir içi trafiği ile tır sürme keyfini arttırıyor.


World Truck Driving Simulator'da tır sürüşünü tabii ki taşıma görevleri için yapıyorsunuz. Farklı türdeki yükleri taşıyarak oyun içi para kazanıyor ve yeni kamyonlar alarak garajınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Android tır sürme oyunları arasında gerçekçi fizil yapısı ile kesinlikle dikkat çeken World Truck Driving Simulator ücretsiz olarak sunuluyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

World Truck Driving Simulator APK son sürüm güncellemesinde kamyon skinlerini seçerken yaşanan bir hata düzeltilmiş.

World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.359

GeliştiriciDynamic Games Ltda

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi13.02.2019 - 20:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme904

Dosya boyutu 985 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9352

GÜVENLİKİndireceğiniz World Truck Driving Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dynamicgames.worldtruckdrivingsimulator

APK imzası: 6de5c2a9bf46a3485d1ecb000262188cbb0e4d7c

World Truck Driving Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm World Truck Driving Simulator versiyonları:
  • 1. World Truck Driving Simulator v1,142
  • 2. World Truck Driving Simulator v1,053

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

World Truck Driving Simulator oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

World Truck Driving Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

World Truck Driving Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce World Truck Driving Simulator v1,142 için
İYİ