World Truck Driving Simulator ikon

World Truck Driving Simulator APK

v1.266

World Truck Driving Simulator gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken başarılı bir tır sürme oyunudur.


Zorlu yollarda tır sürme deneyimi yaşamak istiyorsanız, World Truck Driving Simulator oyunu gerçekçi fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun. Oyunu gerçekçi yapan özellikleri arasında hem kamyon modelleri hem de kamyonların teknik detayları var. Kamyonlarda sıkça duyduğumuz havalı süspansiyon sesi ve egzoz dumanları başarılı detaylardan ikisi.


World Truck Driving Simulator'deki çevre modellemesi de üç boyutlu detaylarla oldukça gerçekçi ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor. Birçok tır sürme oyunu sadece otobanda sürüş yaptırırken World Truck Driving Simulator zorlu dağ ve köy yolları, canlı şehir içi trafiği ile tır sürme keyfini arttırıyor.


World Truck Driving Simulator'da tır sürüşünü tabii ki taşıma görevleri için yapıyorsunuz. Farklı türdeki yükleri taşıyarak oyun içi para kazanıyor ve yeni kamyonlar alarak garajınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Android tır sürme oyunları arasında gerçekçi fizil yapısı ile kesinlikle dikkat çeken World Truck Driving Simulator ücretsiz olarak sunuluyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

World Truck Driving Simulator oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

World Truck Driving Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World Truck Driving Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri World Truck Driving Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

World Truck Driving Simulator APK son sürüm güncellemesinde;

Yeni kamyon modelleri, yeni şoförler eklenmiş,

Oyun arayüzünde güncellemeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş,

Yol haritalarında geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

World Truck Driving Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce World Truck Driving Simulator v1,142 için
İYİ