Truck Driver: Heavy Cargo ikon

Truck Driver: Heavy Cargo APK

v1.31

Truck Driver: Heavy Cargo Açıklama

Kamyon şoförü Heavy Cargo APK oyunu ile gerçek bir kamyon şoförü olmaya hazırlanın.


Truck Driver : Heavy Cargo oyununda şoför koltuğuna oturarak taşımacılık görevlerini yerine getireceksiniz. Başarılı alt yapısı ile öne çıkan oyun gerçekçi bir kamyon sürme deneyimi sunuyor. Dağlar, tepeler, şehirler ve aklınıza gelebilecek hemen her coğrafyada kamyon sürmek sizi biraz zorlayacak. Ancak iyi bir kamyon şoförü her yolda aracını sürmelidir. Siz de kamyonunuzun direksiyonuna geçin ve taşımacılık görevini yerine getirmeye başlayın.


Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan bu oyun Türkiye'de uzun araç olarak bildiğimiz kamyon ve çekicileri süreceğiniz bir oyun. Dorseniz uzun ya da kısa olabilir ama yükünüz her zaman ağır. Bazen kum bazen greyder ve bazen de odun taşıyarak para kazanacak ve bu paralarla yeni kamyonlar satın alacaksınız. Her kamyonun taşıyabileceği yük kapasitesi farklı. Bu nedenle yeni bir kamyon alacağınız zaman ağır yük taşıma kapasitesine dikkat etmenizi öneriyoruz.


Truck Driver Heavy Cargo oyununun genel özellikleri şöyle: Başarılı ve gerçekçi kamyon tasarımları, dört mevsim ve gün içerisinde değişen hava koşulları, 5 farklı kamyon modeli, 8 farklı tipte dorse, gerçekçi motor sesleri, farklı yol güzergahları ve koşulları, yapay zeka destekli oyun motoru. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde ortaya keyifle sürebileceğiniz bir kamyon sürme oyunu çıkmış. Truck Driver Heavy Cargo APK dosyasını hemen indirerek kamyon sürmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Truck Driver: Heavy Cargo ekran görüntüleri Truck Driver: Heavy Cargo ekran görüntüleri Truck Driver: Heavy Cargo ekran görüntüleri Truck Driver: Heavy Cargo ekran görüntüleri Truck Driver: Heavy Cargo ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.31

Geliştiricibadpixel

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi30.06.2023 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme41

Dosya boyutu 429 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11462

GÜVENLİKİndireceğiniz Truck Driver: Heavy Cargo APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: game.Badpixel.TruckDriver

APK imzası: 89e77cfe3cc850b2e9cfbfa2419bbddc68423770

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Truck Driver: Heavy Cargo oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Truck Driver: Heavy Cargo nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Driver: Heavy Cargo APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder