Box Simulator for Brawl Stars ikon

Box Simulator for Brawl Stars APK

v1.3

Box Simulator for Brawl Stars Açıklama

Brawl Stars karakterleri Box Simulator for Brawl Stars oyunuyla sahaya çıkıyor.


Box Simulator for Brawl Stars, aslında bir kutu açma oyunu. Brawl Stars karakterlerinin yer aldığı kutuları açarak en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Oyundaki rakibiniz gerçek oyunculardan oluşuyor. Her oyuncu kutu açtığında, kutudan çıkan karakterin büyüklüğü ve gücüne göre puan kazanıyorsunuz.


Box Simulator for Brawl Stars'daki karakterler tabii ki Brawl Stars dövüşçülerinden oluşuyor. En düşük yeteneğe sahip karakterden en güçlüsüne kadar onlarca karakterin hepsi oyunda yer alıyor. Karakterlerin yer aldığı kutular ise çok farklı boyutlarda. Örneğin mega kutular bile hemen açılabiliyor ve genellikle güçlü karakterler bu kutudan çıkıyor.


Brawl Stars hayranlarının geliştirdiği bu oyun tamamen ücretsiz ve tüm kutular hemen açılabilir şekilde oynanıyor. Size düşen Box Simulator for Brawl Stars APK dosyasını ücretsiz indirmek ve oyuna başlamak. İyi eğlenceler.

Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3

GeliştiriciBigMelon Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.06.2020 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme929

Dosya boyutu 41.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10443

GÜVENLİKİndireceğiniz Box Simulator for Brawl Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bigmelon.bsboxsim

APK imzası: 6764b8b84c16a3d482d94b64986ffc89a258347d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Box Simulator for Brawl Stars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Box Simulator for Brawl Stars v1.3 için
Çok iyi oyuna girdim ve aniden 1.000.000.000 kupam oldu ve o sayıda elmas ve altınım oldu ve brawl pasım sona geldi