Box Simulator for Brawl Stars ikon

Box Simulator for Brawl Stars APK

v1.3

Brawl Stars karakterleri Box Simulator for Brawl Stars oyunuyla sahaya çıkıyor.


Box Simulator for Brawl Stars, aslında bir kutu açma oyunu. Brawl Stars karakterlerinin yer aldığı kutuları açarak en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Oyundaki rakibiniz gerçek oyunculardan oluşuyor. Her oyuncu kutu açtığında, kutudan çıkan karakterin büyüklüğü ve gücüne göre puan kazanıyorsunuz.


Box Simulator for Brawl Stars'daki karakterler tabii ki Brawl Stars dövüşçülerinden oluşuyor. En düşük yeteneğe sahip karakterden en güçlüsüne kadar onlarca karakterin hepsi oyunda yer alıyor. Karakterlerin yer aldığı kutular ise çok farklı boyutlarda. Örneğin mega kutular bile hemen açılabiliyor ve genellikle güçlü karakterler bu kutudan çıkıyor.


Brawl Stars hayranlarının geliştirdiği bu oyun tamamen ücretsiz ve tüm kutular hemen açılabilir şekilde oynanıyor. Size düşen Box Simulator for Brawl Stars APK dosyasını ücretsiz indirmek ve oyuna başlamak. İyi eğlenceler.

Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri Box Simulator for Brawl Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Box Simulator for Brawl Stars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Box Simulator for Brawl Stars v1.3 için
Çok iyi oyuna girdim ve aniden 1.000.000.000 kupam oldu ve o sayıda elmas ve altınım oldu ve brawl pasım sona geldi