Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 ikon

Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 APK

v1.0.1

Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020, itfaiye olarak görev yapacağınız simülasyon tabanlı bir Android oyunudur.


Büyük bir şehirde itfaiye ekibinde yer aldığınız oyunda, şehirde çıkan tüm yangınlardan sorumlusunuz. Yangın çıkan görev yerlerine zamanında ulaşmak ve yangını söndürmek oyundaki asıl göreviniz. Görevi tamamlarken yangının büyümesini önlemeniz, farklı yerlere sıçramadan söndürmeniz oldukça önemli. Bu sayede görevden tam puan alabilir ve seviyenizi hızlıca yükseltebilirsiniz.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020'de hem şehir hem de araç modellemesi oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış. Yüksek kaliteli grafiklerle desteklenen, sirenler, şehir trafiği, farklı kamera açıları ve su toplama depoları dahil bir itfaiye görevinde ihtiyaç duyacağınız her şey Türk İtfaiye oyununda yer alıyor.


Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020, Türkçe dilini destekliyor ve tamamen ücretsiz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için farklı türde oyunlar arıyorsanız bu oyun sizin için gayet ideal bir yapım. Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 APK dosyasını ücretsiz indirerek itfaiye görevlerine hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 ekran görüntüleri Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 ekran görüntüleri Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 ekran görüntüleri Türk İtfaiye ve Araba Oyunu Simülatörü 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder