Otobüs Simülasyonu Pro ikon

Otobüs Simülasyonu Pro APK

v3.2.25

Otobüs Simülasyonu Pro Açıklama

Otobüs Simülasyonu Pro APK oyunu ile şehirler arası keyifli otobüs yolculuğuna hazır olun.


Otobüs simülasyonu oyunu olan Otobüs Simülasyonu Pro oyununda gerçekçi bir deneyim sizi bekliyor. Hem şehir içinde hem de şehirler arası otobüs şoförlüğü yapacağınız oyuna kendinize ait bir şirket kurarak başlıyorsunuz. Otobüs firması olarak yapmanız gereken yolcuları güvenle gitmek istedikleri yere taşımak. Oyunda büyük bir harita sizi bekliyor. Onlarca şehrin yer aldığı haritadaki yollar, çevre tasarımı ve güzergahlar gayet başarılı. Size düşen görev otobüsünüzün şoför koltuğuna geçmek ve sürmek. Oyun içerisinde hem modern hem de ikon olmuş eski kasa otobüs modellerinin hepsi var. Mercedes, MAN, VOLVO ve daha sayamadığımız birçok otobüs firmasının modeli oyunda yer alıyor.


Otobüs Simülasyonu Pro'da otobüsler ve şirketiniz için birçok kişiselleştirme seçeneği var. Örneğin, otobüsünüze giydirme yapabilir, şirket ofisinizin mobilyalarını daha yenileri ile değiştirebilirsiniz. Bunlar, yolcuların gözündeki imajınızı artıran önemli detaylar. Bunun dışında bahsetmemiz gereken önemli bir diğer özellik ise otobüsü sürerken yolculardan canlı geri bildirim almanız. Bu sayede yolcularınızın memnuniyetini görebilir ve eksik var ise bunları giderebilirsiniz.


Oyunun simülasyon alt yapısı gayet başarılı. İyi optimize edilmiş oyun motoru sayesinde otobüsün sürüş hassasiyeti keyif veriyor. Duraklama ve kesinti gibi sürüşü etkileyen sorunlar yaşanmıyor. Son olarak, grafikler ve hava durumu gibi animasyona bağlı efektler de oldukça başarılı. Otobüs Simülasyonu Pro APK dosyasını indirerek Android için geliştirilen bu otobüs sürme oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Otobüs Simülasyonu Pro ekran görüntüleri Otobüs Simülasyonu Pro ekran görüntüleri Otobüs Simülasyonu Pro ekran görüntüleri Otobüs Simülasyonu Pro ekran görüntüleri Otobüs Simülasyonu Pro ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.25

GeliştiriciSir Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.11.2022 - 18:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme31

Dosya boyutu 616 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11199

GÜVENLİKİndireceğiniz Otobüs Simülasyonu Pro APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sir.simulator.bussimulatorpro

APK imzası: fe5e73b72404fa9247cb58087da8b69c433af22c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Otobüs Simülasyonu Pro oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Otobüs Simülasyonu Pro nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Otobüs Simülasyonu Pro APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder