Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ikon

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu

v1.18.0

Idle Farming Empire, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız eğlencesi bol çiftlik oyunudur.

 

Tüm çiftlik oyunlarında olduğu gibi, Idle Farming Empire'da da temel göreviniz ekinler ekmek ve sevimli hayvanları yetiştirmek. Oyunu farklı ve eğlenceli kılan özelliği ise oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızı işçi olarak ekleyebilmeniz. Böylece çiftliği kurup geliştirirken arkadaşlarınızla birlikte hareket edebiliyor ve gelişmişlik seviyelerinizi karşılaştırabiliyorsunuz.

 

Idle Farming Empire'da yetiştireceğiniz çiftlik ürünlerini oyunu oynamadığınız zamanlarda otomatiğe bağlayabiliyorsunuz. Yani, siz oyunu açmadığınızda arkadaşlarınız veya işçileriniz sizin yerinize ekinlerinizle ilgileniyorlar. Yok ben kendi ekinimi kendim biçerim diyorsanız, ekinlerin çabuk yetişmesi için yağmur yağdırabilir ve güneş açtırabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı para kazanmanız ve stratejik kararlar alarak daha çabuk gelişmeniz mümkün.

 

Eğlenceli hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız çiftlik oyunu Idle Farming Empire'ı oynamak ücretsiz, ancak internet bağlantısı şart. Mobil veri kullanırken buna dikkat etmenizde fayda var. Idle Farming Empire APK dosyasını sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18.0

GeliştiriciFutureplay

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi06.05.2019 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme337

Dosya boyutu 60.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9584

Güvenlik seçicileri
Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder