Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ikon

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu APK

v1.18.0

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu Açıklama

Idle Farming Empire, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız eğlencesi bol çiftlik oyunudur.


Tüm çiftlik oyunlarında olduğu gibi, Idle Farming Empire'da da temel göreviniz ekinler ekmek ve sevimli hayvanları yetiştirmek. Oyunu farklı ve eğlenceli kılan özelliği ise oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızı işçi olarak ekleyebilmeniz. Böylece çiftliği kurup geliştirirken arkadaşlarınızla birlikte hareket edebiliyor ve gelişmişlik seviyelerinizi karşılaştırabiliyorsunuz.


Idle Farming Empire'da yetiştireceğiniz çiftlik ürünlerini oyunu oynamadığınız zamanlarda otomatiğe bağlayabiliyorsunuz. Yani, siz oyunu açmadığınızda arkadaşlarınız veya işçileriniz sizin yerinize ekinlerinizle ilgileniyorlar. Yok ben kendi ekinimi kendim biçerim diyorsanız, ekinlerin çabuk yetişmesi için yağmur yağdırabilir ve güneş açtırabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı para kazanmanız ve stratejik kararlar alarak daha çabuk gelişmeniz mümkün.


Eğlenceli hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız çiftlik oyunu Idle Farming Empire'ı oynamak ücretsiz, ancak internet bağlantısı şart. Mobil veri kullanırken buna dikkat etmenizde fayda var. Idle Farming Empire APK dosyasını sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18.0

GeliştiriciFutureplay

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi06.05.2019 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme507

Dosya boyutu 61.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9584

GÜVENLİKİndireceğiniz Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.futureplay.boots

APK imzası: 8a8908a2db9fa9f60b41365d898b4f806bf6a487

Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Idle Farming Empire - Neşeli bedava çiftlik oyunu versiyonları:
  • 1. Farm Away! - Çiftlik Oyunu

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

31 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder