Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ikon

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK

v4.2

Simülasyon tabanlı geliştirilen Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ile eğlenceli bir park etme ve drift deneyimi oyuncuları bekliyor.


Modifiyeli Tofaş Şahin modelleri Türkiye'de oldukça popüler arabalar, bu oyun da modifiyeli bir Şahin ile birlikte oynuyorsunuz. Oyunda temel olarak park etme ve drift bölümlerini tamamlamanız gerek. Bunun yanında Serbest, kariyer ve kontrol noktası isimli modlar var. Her modda yerine getirmeniz gereken görevler farklı, bu sayede oyunu oynamaktan sıkılmıyorsunuz.


Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununda arabanızın modifiyesini tamamen siz belirliyorsunuz. Modifiye seçenekleri arasında arabanın rengin, korna, far seçenekleri ve sportif kaporta görünümleri gibi oldukça geniş parçalar bulunuyor. Tabii bunları yapabilmeniz için park etme ve drift görevlerinden puan kazanmanız şart.


Oyunun grafikleri gayet akıcı ve gerçekçi. Sezgisel olarak hassas işleyen kontrolleri sayesinde arabanızın kontrolü tamamen sizde oluyor. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK son sürüm güncellemesinde;

Araç geliştirme özellikleri eklenmiş. Bu özellikle birlikte artık arabalarınızın performansını yükseltebilirsiniz.

Zirve isimli yeni bir harita eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v4.2 için
Çok güzel oyun tavsiye ederim ve ben Ankara'da yaşıyorum sizi seviyorum
Ziyaretçi1 yıl önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v3.9 için
Tcs kapalı iken düz gittiğin yerde sağ sol yapıyo ve direksiyon kötü bu sorun giderilirse daha güzel olur
Ziyaretçi1 yıl önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v3.9 için
güzel kardeşim tofaş gerçekte kullandın mı bilmiyorum ama hidrolik olmayan direksiyon yapmışlar gerçekte de böyle yani gerçekci olmuş tcs kapatınca zaten sağ sol yapar normal arabalarda da öyle gayet güzel oyun
Apk miyaretçisi2 yıl önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v3.9 için
Çok iyi bir oyun çok heyecan verici
Ziyaretçi2 yıl önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v3.5 için
cok guzel
Ziyaretçi2 yıl önce Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift v3.5 için
Bunu yukleyin