Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ikon

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

v3.1

Simülasyon tabanlı geliştirilen Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ile eğlenceli bir park etme ve drift deneyimi oyuncuları bekliyor.


Modifiyeli Tofaş Şahin modelleri Türkiye'de oldukça popüler arabalar, bu oyun da modifiyeli bir Şahin ile birlikte oynuyorsunuz. Oyunda temel olarak park etme ve drift bölümlerini tamamlamanız gerek. Bunun yanında Serbest, kariyer ve kontrol noktası isimli modlar var. Her modda yerine getirmeniz gereken görevler farklı, bu sayede oyunu oynamaktan sıkılmıyorsunuz.


Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununda arabanızın modifiyesini tamamen siz belirliyorsunuz. Modifiye seçenekleri arasında arabanın rengin, korna, far seçenekleri ve sportif kaporta görünümleri gibi oldukça geniş parçalar bulunuyor. Tabii bunları yapabilmeniz için park etme ve drift görevlerinden puan kazanmanız şart.


Oyunun grafikleri gayet akıcı ve gerçekçi. Sezgisel olarak hassas işleyen kontrolleri sayesinde arabanızın kontrolü tamamen sizde oluyor. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Araç radyosu,

Yeni şoför karakteri,

Abart egzoz modelleri,

Neon far modelleri,

Gece modu,

Yeni tur görevleri,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1

GeliştiriciOB Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi10.07.2019 - 17:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme8712

Dosya boyutu 55.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9729

Güvenlik seçicileri
Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder