Batik Boyama ikon

Batik Boyama APK

v1.10.2

Batik Boyama APK, kumaş boyama görevlerini yerine getireceğiniz keyifli bir Android oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Batik Boyama oyununda tişört, çanta, bikini, sweat gibi aklınıza gelebilecek türlü elbiseleri boyama görevi sizi bekliyor. Amacınız elbiseleri boyayarak onları renklendirmek. Her şeyi istediğiniz gibi boyama hakkınız var; sevdiğiniz tişört veya çanta modeli mi var? Boyama yeteneğinizi göstererek istediğiniz tasarımı ortaya çıkartabilirsiniz.


Crazy Labs by TabTale stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun hem ücretsiz hem de oynaması gayet keyifli. Batik Boyama APK dosyasını şimdi indirin ve sevdiğiniz boya tasarımlarını ortaya çıkarın. İyi eğlenceler.

Batik Boyama nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Batik Boyama APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Batik Boyama ekran görüntüleri Batik Boyama ekran görüntüleri Batik Boyama ekran görüntüleri Batik Boyama ekran görüntüleri Batik Boyama ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder