The Road Driver ikon

The Road Driver APK

v3.0.0

The Road Driver Açıklama

The Road Driver, otobüs ve kamyon şoförlüğü yapacağınız başarılı bir Android simülasyon oyunudur.


Uzun yol şoförlük görevlerini yerine getireceğiniz The Road Driver APK oyununda bir nakliye şirketinde şoför olarak göreve başlıyorsunuz. Oyunda hem otobüs hem de kamyon şoförlüğü yapmanız mümkün. Daha doğrusu şirketiniz size hangi görevi verirse onu yapıyorsunuz. Tabii bu anlattığımız oyunun ilk başlarında geçerli. İlerleyen bölümlerde görevlerden kazandığınız para ödülleriyle kendi şirketinizi kuruyor ve kendi işlerinizi yapmaya başlıyorsunuz.


The Road Driver'ın en keyifli hali de kendi şirketinizi kurunca başlıyor. Siz de diğer şirketler gibi hem kamyon hem de otobüslere sahip olacak, dünyanın birçok yerindeki şehirlere taşımacılık yaparak şirketinizi büyüteceksiniz. Oyun içerisinde birçok otobüs ve kamyon modeli var. Hepsinin kişiselleştirme seçeneği, hatta kamyonların römorklarını bile değiştirme imkânınız var.


Android kamyon ve otobüs sürme oyunları arasında yer alan The Road Driver grafikleri ve oyun kurgusu ile öne çıkmayı başarıyor. Güneşli, bulutlu, yağmurlu ve gece-gündüz döngüsüne sahip hava sistemi, gerçekçi detaylara sahip şehirler ile bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. The Road Driver APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

The Road Driver APK son sürüm güncellemesinde yeni kamyon modelleri oyuna eklenmiş.

The Road Driver ekran görüntüleri The Road Driver ekran görüntüleri The Road Driver ekran görüntüleri The Road Driver ekran görüntüleri The Road Driver ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.0

GeliştiriciLong Path Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi11.02.2020 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme695

Dosya boyutu 253 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10167

GÜVENLİKİndireceğiniz The Road Driver APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.longpath.trd

APK imzası: 6b6428400d685a759661cc650fa46b8e39d726cc

The Road Driver eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm The Road Driver versiyonları:
  • 1. The Road Driver v2.0.5
  • 2. The Road Driver v1.1.3
  • 3. The Road Driver v1.0.7

The Road Driver nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Road Driver APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder