Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ikon

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU APK

v1.0.1191

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU Açıklama

Bilim kurgu oyunu Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ile Ay'ın bilinmeyen özelliklerini keşfedin.

 

Oyunun hikayesi Ay'dan tanınmayan sinyaller gelmesiyle başlıyor. Sizin yönetiminizde olan 4 kişilik bir astronot ekibi ile bu sinyallerin gizemini çözmeye çalışacak, oyunun hikayesini tamamen siz belirleyeceksiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Uzaya giden Astronotlar sinyalle ilgili yaptıkları araştırmalara bağlı olarak size bazı mesajlar ve fotoğraflar gönderecek. Bu mesaj ve fotoğrafları inceleyip bazı kararlar alıyorsunuz. Aldığınız kararlar da doğrudan hem dünyanın hem de ayın geleceğini etkiliyor ve oyun bu şekilde son buluyor. Oyunda insanlığın ve dünyanın yok olması dahil birçok son var. Eğer işler çok kötü giderse, oyun bölümlerini geri alarak farklı kararlar tercih edebilirsiniz.

 

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ekran görüntüleri Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ekran görüntüleri Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ekran görüntüleri Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ekran görüntüleri Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1191

GeliştiriciYour Story Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi22.01.2018 - 11:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1845

Dosya boyutu 45.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8162

GÜVENLİKİndireceğiniz Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ysi.zarya1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU v1.0.1191 için
Oyun çok güzel. Zarya 2 çıkmasını çok istiyorum
Ziyaretçi6 yıl önce Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU v1.0.1191 için
Oyun hileli mi