RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ikon

RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds APK

v3.7.0

RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds Açıklama

RaptorCraft, 3D piksel grafiklere sahip bir sandbox construction (inşa) oyunudur. Blokların farklı türlerini oluşturun ve yıkın, çevreyi keşfedin, kaynak toplayın, silah üretin, barınak inşa edin ve tehlikeli rakiplerle mücadeleye katılın.


Oyunda Yaratıcı ve Hayatta Kalma isimli iki farklı mod var. Her iki modunda oyun kurgusu farklı, örneğin hayatta kalma modunda açık dünya haritasında kaynakları toplama, bina inşa etme, düşman ve vahşi hayvanlara karşı hayatta kalma mücadelesi yürütüyorsunuz. Yaratıcı modda ise hayal gücünüzde ne varsa oyunda gerçekleştirebilirsiniz.


RaptorCraft özellikle sanal dünya oluşturma oyunları arasında dinazor yapısının öne çıktığı bir oyun olmuş, daha doğrusu bu oyunda tehlike diğer sandbox oyunlarından çok daha fazla tehlikeli yaratıklar oyuncuları bekliyor. RaptorCraft APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın.

RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ekran görüntüleri RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ekran görüntüleri RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ekran görüntüleri RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ekran görüntüleri RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.7.0

GeliştiriciTellurion Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2019 - 12:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme65

Dosya boyutu 75.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9342

GÜVENLİKİndireceğiniz RaptorCraft 3D: Survival Craft Dangerous Worlds APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tellurionmobile.raptorcraft

APK imzası: a485fb90907d4451f1010cc3e7e57ad6dc7fb507

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder