Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ikon

Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale

v7.1.4

Block City Wars aksiyon dolu kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir gangster simülasyonu oyunudur.


Block City Wars oyun kurgusu Grand Theft Auto'yu anımsatan özelliklere sahip. Oyuna sıradan bir gangster olarak başlıyorsunuz ve size verilen tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bu görevler arasında keskin nişancı düelloları, araç hırsızlığı, gangster çatışmaları ve tabii ki polis kovalamacasıyla biten her türlü görev var. Block City Wars'ın açık dünya türünde geliştirilmiş şehir haritası oldukça geniş ve her sokakta farklı bir gangster grubu var.


Oyunun esas modu bahsettiğimiz görev sistemi üzerine. Bunun yanında takım maçı, PvP, piksel avcısı, tank savaşları, sokak yarışı ve zombi mücadelesi gibi farklı modlar da oyunda yer alıyor. Bu modların hepsinde farklı görevler yer alsa da aksiyon ve polis kovalamacası hiç kesilmiyor.


Block City Wars'ta görevleriniz için Ak47'den keskin nişancı tüfeği sniper'a kadar geniş bir silah koleksiyonu var. Şehrin gangsterleri arasında katılmak ve aksiyon dolu görevleri tamamlamak için Block City Wars APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.1.4

GeliştiriciD-Games Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.01.2019 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme713

Dosya boyutu 220 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9287

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kaanemre227 ay önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Çok güzel oyun
Ziyaretçi1 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
hile lisede olsaydı daha iyi oludu.
Ziyaretçi1 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Süper ;-)
Ziyaretçi1 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Süper