Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ikon

Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale APK

v7.1.4

Block City Wars aksiyon dolu kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir gangster simülasyonu oyunudur.


Block City Wars oyun kurgusu Grand Theft Auto'yu anımsatan özelliklere sahip. Oyuna sıradan bir gangster olarak başlıyorsunuz ve size verilen tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bu görevler arasında keskin nişancı düelloları, araç hırsızlığı, gangster çatışmaları ve tabii ki polis kovalamacasıyla biten her türlü görev var. Block City Wars'ın açık dünya türünde geliştirilmiş şehir haritası oldukça geniş ve her sokakta farklı bir gangster grubu var.


Oyunun esas modu bahsettiğimiz görev sistemi üzerine. Bunun yanında takım maçı, PvP, piksel avcısı, tank savaşları, sokak yarışı ve zombi mücadelesi gibi farklı modlar da oyunda yer alıyor. Bu modların hepsinde farklı görevler yer alsa da aksiyon ve polis kovalamacası hiç kesilmiyor.


Block City Wars'ta görevleriniz için Ak47'den keskin nişancı tüfeği sniper'a kadar geniş bir silah koleksiyonu var. Şehrin gangsterleri arasında katılmak ve aksiyon dolu görevleri tamamlamak için Block City Wars APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Kaanemre221 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Çok güzel oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
hile lisede olsaydı daha iyi oludu.
Ziyaretçi2 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Süper ;-)
Ziyaretçi2 yıl önce Block City Wars: Pixel Shooter with Battle Royale v7.1.4 için
Süper