Narcos: Idle Cartel ikon

Narcos: Idle Cartel APK

v1.3.0

Narcos: Idle Cartel oyunu ile fantastik mafya hikayesine katılın.


Mafya karakteri Narcos'u kontrol edeceğiniz oyunda hem mafya babası rolünü hem de iş adamı görevlerini yerine getirmeye çalışacaksınız. Yüzlerce seviyede farklı görevleri tamamlayacağınız oyunda fabrika kurmaktan adam kaçırmaya kadar sıradışı bir içerik sizi bekliyor. Üstelik bu görevleri sadece Narcos karakteriyle değil, Narcos'un çevresindeki Albay Carillo, Don Neto ve El Mexicano gibi ünlü isimlerle tamamlıyorsunuz.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Narcos: Idle Cartel hem grafik kalitesi hem de akıcı oyun kurgusu ile öne çıkıyor. Maftavari oyunları seviyorsanız Narcos'un yeni yapımı sizin için iyi bir seçenek olabilir. Narcos: Idle Cartel APK dosyasını ücretsiz indirip kurun ve kendi imparatorluğunuzu kurmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Narcos: Idle Cartel nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Narcos: Idle Cartel APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Narcos: Idle Cartel ekran görüntüleri Narcos: Idle Cartel ekran görüntüleri Narcos: Idle Cartel ekran görüntüleri Narcos: Idle Cartel ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder