Fire Craft: 3D Pixel World ikon

Fire Craft: 3D Pixel World APK

v1.52

Fire Craft: 3D Pixel World Açıklama

Fire Craft: 3D Pixel World APK oyununda kahramanlık savaşı sizi bekliyor.


Kötü güç Fire Craft dünyasına gölge düşürdü. Bu karanlığı kaldıracak olan kahramanlar savaş alanına çıkıyor. Bu savaşçılardan birisi siz olabilirsiniz. Hikaye tabanlı ilerleyen oyunda zombi ve canavarlara karşı savaşacak, Fire Craft dünyasını kurtarmak için mücadele edeceksiniz. Tabancalar, ağır silahlar, el bombaları, yakın dövüş silahları gibi birçok farklı silah türü emrinizde. İstediğinizi seçin ve savaşı kazanmak için kullanın.


Fire Craft birçok oyun modunu kullanıcılara sunuyor. Yukarıda bahsettiğimiz hikaye modunun yanında hayatta kalma modu ve PvP tabanlı keskin nişancı modu da oyunun popüler bölümleri arasında. Bu modların hepsinde de farklı oyun kurgusu olması Fire Craft'ın eğlenceli yapısını açıklamaya yetiyor. Üstelik 100'den fazla savaş haritası, yüzlerce farklı canavar türü oyunun cazip özellikleri arasında.


ONESOFT ekibi tarafından ücretsiz olarak geliştirilen Fire Craft: 3D Pixel World, piksel tarzı grafikleri sayesinde Minecraft ve ROBLOX gibi oyunları seven kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Craft tarzı oyunları seviyorsanız Fire Craft'ı da seveceksiniz. Fire Craft: 3D Pixel World APK dosyasını hemen indirin ve savaşmanın tadını çıkarın. İyi eğlenceler.

Fire Craft: 3D Pixel World ekran görüntüleri Fire Craft: 3D Pixel World ekran görüntüleri Fire Craft: 3D Pixel World ekran görüntüleri Fire Craft: 3D Pixel World ekran görüntüleri Fire Craft: 3D Pixel World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.52

GeliştiriciONESOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi17.11.2020 - 17:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme102

Dosya boyutu 77.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10663

GÜVENLİKİndireceğiniz Fire Craft: 3D Pixel World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.abi.pixelshooter.blockcraft.zombie

APK imzası: a289d5e2beffb6ef1237c11e08a9538f15d85bb2

Fire Craft: 3D Pixel World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fire Craft: 3D Pixel World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder