Citytopia® ikon

Citytopia® APK

v4.0.49

Citytopia® Açıklama

Simülasyon tabanlı Citytopia oyunuyla kendi şehrinizi tasarlayın ve inşa edin.


Citytopia'da kendi yöneteceğiniz bir şehir kuruyorsunuz. Evler, gökdelenler, fabrikalar, hastaneler ve okullar dahil, bir şehirde olması gereken her binayı şehrinize inşa ediyor; vatandaşlarınızın huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde geniş bir harita var. Bu harita üzerine binalarını inşa edebiliyorsunuz, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, binaları stratejik olarak yerleştirmeniz. Aksi halde ilerleyen bölümlerde bu binaları yıkmak ve yeni baştan yapmak zorunda kalabilirsiniz.


Android şehir kurma ve yönetme oyunları arasında oldukça popüler olan Citytopia'da şehrinizi kurmak için tabii ki bolca paraya ihtiyacınız oluyor. Parayı ise oyundaki görev sisteminden kazanmak gerekiyor. Görevler arasında şehir taşımacılığı, fabrikalardan alınacak vergiler ve diğer gelirler yer alıyor. Yani bir bakıma para kazanabilmek için yöneticilik yeteneklerinizi konuşturmalısınız.


Atari, Inc. oyun stüdyosunun ücretsiz olarak sunduğu Citytopia oynaması hem keyifli hem de sürükleyici bir yapım. Citytopia APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi şehrinizi kurmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Citytopia APK son sürüm güncellemesinde yeni özel etkinlik eklenmiş ve oyun içi mağazaya yeni ürünler eklenmiş.

Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.49

GeliştiriciAtari, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi04.03.2020 - 12:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 202 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10233

GÜVENLİKİndireceğiniz Citytopia® APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.atari.mobile.citytopia

APK imzası: ccd44123890ff51f39c0bc4f4912cf58d2f13136

Citytopia® eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Citytopia® versiyonları:
  • 1. Citytopia® v2.7.1

Citytopia® nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Citytopia® APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder