Citytopia® ikon

Citytopia® APK

v2.7.1

Simülasyon tabanlı Citytopia oyunuyla kendi şehrinizi tasarlayın ve inşa edin.


Citytopia'da kendi yöneteceğiniz bir şehir kuruyorsunuz. Evler, gökdelenler, fabrikalar, hastaneler ve okullar dahil, bir şehirde olması gereken her binayı şehrinize inşa ediyor; vatandaşlarınızın huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde geniş bir harita var. Bu harita üzerine binalarını inşa edebiliyorsunuz, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, binaları stratejik olarak yerleştirmeniz. Aksi halde ilerleyen bölümlerde bu binaları yıkmak ve yeni baştan yapmak zorunda kalabilirsiniz.


Android şehir kurma ve yönetme oyunları arasında oldukça popüler olan Citytopia'da şehrinizi kurmak için tabii ki bolca paraya ihtiyacınız oluyor. Parayı ise oyundaki görev sisteminden kazanmak gerekiyor. Görevler arasında şehir taşımacılığı, fabrikalardan alınacak vergiler ve diğer gelirler yer alıyor. Yani bir bakıma para kazanabilmek için yöneticilik yeteneklerinizi konuşturmalısınız.


Atari, Inc. oyun stüdyosunun ücretsiz olarak sunduğu Citytopia oynaması hem keyifli hem de sürükleyici bir yapım. Citytopia APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi şehrinizi kurmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Citytopia® nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Citytopia® APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri Citytopia® ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder