Taxi Sim 2020 ikon

Taxi Sim 2020 APK

v1.2.8

Taxi Sim 2020, Android için geliştirilen simülasyon tabanlı bir taksi sürme oyunudur.


Başarılı simülasyon yapısına sahip olan Taxi Sim 2020'de taksi şoförü olarak görev yapıyor ve dünyanın birçok şehrinde taksi sürüşüne çıkıyorsunuz. Oyundaki göreviniz taksicilik yapmak, New York, Miami, Roma ve Los Angeles gibi dünyanın büyük şehirleri oyunda yer alıyor. Bu kalabalık şehirlerde taksi sürme deneyimi yaşamak için Taxi Sim 2020 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli.


Taxi Sim 2020 oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor, gerçek hayatta olduğu gibi kalabalık şehir trafiği ve hızlı süren taksiler oyunda kendisine yer bulmuş. Bildiğiniz gibi taksiler daha fazla yolcu taşımak için hızlı sürerler. Siz de daha fazla yolcu taşımak ve daha fazla para kazanmak için kurallara uygun ama hızlı bir şekilde taksinizi sürebilirsiniz.


Taxi Sim 2020'nin grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. Android araba sürme oyunları arasında öne çıkan oyunu oynamak için Taxi Sim 2020 APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Taxi Sim 2020 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Taxi Sim 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Taxi Sim 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Taxi Sim 2020 ekran görüntüleri Taxi Sim 2020 ekran görüntüleri Taxi Sim 2020 ekran görüntüleri Taxi Sim 2020 ekran görüntüleri Taxi Sim 2020 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Taxi Sim 2020 APK son sürüm güncellemesi ile oyuna eklenen yenilikler:

Yeni araba modelleri,

Yeni radyo kanalları,

Arabaların yol tutuşu geliştirmeleri,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Taxi Sim 2020 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Taxi Sim 2020 v1.0.5 için
Efsane