Real Car Parking HD ikon

Real Car Parking HD APK

v5.8.9

Simülasyon tabanlı geliştirilen Real Car Parking HD oyunuyla gerçek zamanlı araba park etme deneyimi sizi bekliyor.


Android araba park etme oyunları arasında yer alan oyun, kendine has özelliklere sahip. Bu özellikler arasında açık dünya haritası ve gerçek zamanlı, yani çevrimiçi oyun modu dikkat çekiyor. Araba park etme oyunları genelde onlarca seviyeden oluşur; Real Car Parking HD oyunu ise çevrimiçi özelliği sayesinde dünyanın her yerindeki oyuncularla birlikte oynama deneyimi sunuyor.


Real Car Parking HD'de birçok park görevi ve araba modeli bulunuyor. Çevrimiçi mod dışında, polis, yolcu taşıma ve günlük görev gibi çeşitliliği artıran modlar da var. Oyundaki araba modelleri ise biraz eski modellerden oluşuyor. Son model araçlar oyunda çok az sayıda var. Bunun yerine arabalar için modifiye desteği ise gayet yeterli. Oynanış modlarından kazandığınız para puan ödülleri ile yeni arabalar satın alabilir ve bunları modifiye ederek arabalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android araba park etme oyunlarını seviyorsanız Real Car Parking HD oyunu da telefonunuzda olmalı. Real Car Parking HD APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Real Car Parking HD ekran görüntüleri Real Car Parking HD ekran görüntüleri Real Car Parking HD ekran görüntüleri Real Car Parking HD ekran görüntüleri Real Car Parking HD ekran görüntüleri

Yorumlar

Real Car Parking HD için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Real Car Parking HD v5.8.9 için
Çok iyi bir site güvenilir
Ziyaretçi10 ay önce Real Car Parking HD v5.8.9 için
oh demeyin
Ziyaretçi10 ay önce Real Car Parking HD v5.8.9 için
harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ziyaretçi10 ay önce Real Car Parking HD v5.8.9 için
Harika ya