Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ikon

Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü APK

v1.0.0

Zero City oyunu ile zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacağınız sürükleyici bir hikayeye katılın.


Zombi virüsüne karşı mücadeleyi konu alan Zero City'nin hikayesi, virüsün yayılması ile başlıyor. Geç olmadan virüse müdahale edilmesi gerekiyor ve bu müdahaleyi yapacak ekibin başında sizin yer alıyorsunuz. Ekip lideri olarak virüsün olmadığı bir yerde kendi üssünüzü kurmak, ekibe öncülük etmek ve virüse karşı insanları eğitmek gibi görevleriniz var. En önemli göreviniz ise virüsün yayılmasını engelleyerek dünyayı normale döndürmek.


Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü oyununda temel amacınız hayatta kalmayı sağlamak. Bunun için bir yandan virüse karşı formüller geliştirmeniz ve zombilere karşı savaşmanız gerekiyor. Oldukça zorlu görevleri yerine getirirken en büyük yardımcınız savaşçı ruha sahip ekibiniz oluyor. Bu yüzden silah mühimmatını sürekli güncel tutmanız ve seviye kilitleri açıldıkça geliştirmeniz gerekiyor.


PvP tarzı oyun tarzına sahip olan Zero City'nin grafikleri gayet başarılı. Akıcı oyun kurgusu sayesinde de oyunu sıkılmadan oynamak mümkün. Zero City APK dosyasını hemen indirin ve zombilere karşı savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ekran görüntüleri Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ekran görüntüleri Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ekran görüntüleri Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ekran görüntüleri Zero City: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder