Blend It 3D ikon

Blend It 3D APK

v1.3.50

Blend It 3D Açıklama

Blend It 3D APK oyununda eğlenceli barista görevlerini tamamlayın.


Tropik bir turizm bölgesinde çalışan barista karakterini kontrol edeceğiniz Blend It 3D oyunuyla eğlenceli zamanlar geçirmeye hazır olun. Baristalar bildiğiniz gibi müşterilere içecek hazırlayan görevliler. Siz de tropik adaya gelen turistlerin istediği içecekleri hazırlamaya çalışacaksınız. Kahve, meyve suyu, smoothie ve benzeri birçok içeceği hazırlamak oyundaki ana göreviniz. Bu içecekleri hazırlarken farklı farklı meyveleri kullanmanız gerekecek. Elbette meyveniz kaliteli olursa içeceğiniz de güzel olur. Ayrıca unutmayın, karıştırıcıyı kullanırken ayarı tutturmak da önemli. Tam kıvamında içecekler hazırlamayı başarırsanız turistler sizden memnun olur ve müşteri sayınız artar.


Boş zamanları değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arayanlar için Blend It 3D gayet ideal bir seçim. Üç boyutlu grafiklerin yanında kolay kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsizdir. Blend It 3D APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Blend It 3D ekran görüntüleri Blend It 3D ekran görüntüleri Blend It 3D ekran görüntüleri Blend It 3D ekran görüntüleri Blend It 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.50

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi19.07.2023 - 11:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 94.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11468

GÜVENLİKİndireceğiniz Blend It 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blendergame.smash

APK imzası: c442e99dd2eb001d107fe28808dc96f3e0d4307c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder