Bridge Constructor FREE ikon

Bridge Constructor FREE APK

v11.1

Android simülasyon oyunları arasında çok tutulan köprü inşaatı oyunu Bridge Constructor FREE yeni bölümlerle inşaat deneyimini sürdürüyor.


Camatuga adasındaki şehirleri, kanyonları, dağları ve nehirleri yapacağınız köprülerle birbirine bağlayacağınız oyunda 40'tan fazla inşaat alanı bulunuyor. Her inşaat öncesinde size verilen bütçeden inşaatta kullanacağınız beton direk, çelik, tahta ve kabloları satın alarak hem dayanaklı hem de en uygun köprüyü geliştirmeyi başarmalısınız. Bütçeyi aşmanız durumunda maalesef başarısız oluyorsunuz.


Oyunda yapacağınız köprülerin dayanıklılığını test etmeniz için stres testleri de bulunuyor. Farklı ağırlıklarldaki araba, kamyon ve tankerle yapılan strest testinde köprünüzün sürekli kullanımlarda üzerinden geçecek arabalar için ne kadar güvenilir olduğunu ispatlamanız şart. Stres testinden geçemeyen köprüyü yeni malzemeler satın alarak iyice güçlendirmeniz gerekiyor.


Köprü inşaatı sırasında köprü dengesinin doğru bir şekilde kurulabilmesi için ızgara ve yardım sistemi bulunuyor. Bu yardımcı araçlar sayesinde zor seviyelerde daha dayanıklı ve dengeli köprüler inşa edebilirsiniz.

Bridge Constructor FREE ekran görüntüleri Bridge Constructor FREE ekran görüntüleri Bridge Constructor FREE ekran görüntüleri Bridge Constructor FREE ekran görüntüleri Bridge Constructor FREE ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bridge Constructor APK son sürüm güncellemesinde dünya skorları yenilenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Izgara sistemi,

Farklı inşaat alanları,

Stres testleri.

Eksileri

Sadece köprü inşa edilebiliyor.

Yorumlar

Bridge Constructor FREE için toplam 37 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Bridge Constructor FREE v2.7 build 207054 için
Bridge constructor oyununu 9 defa denedim ama bir türlü inmiyor
Ziyaretçi6 yıl önce Bridge Constructor FREE v2.7 build 207054 için
SM-T331 OLURMU inmio
Ziyaretçi6 yıl önce Bridge Constructor FREE v3.7 için
Harikaaaaa
Ziyaretçi7 yıl önce Bridge Constructor Playground v1.4 için
Çok güzel site
Ziyaretçi7 yıl önce Bridge Constructor FREE v2.7 build 207054 için
Bu kadar iyi site yok 5 oyun indirdim sıfır virüs yapanın ellerine sağlık