Etiket Tofask ikon

Etiket Tofask APK

v2.2.6

Etiket Tofask Açıklama

Etiket Tofask APK ile modifiye efsanesi Şahin yollara çıkıyor.


Araç sürmeyi ve modifiye etmeyi seviyorsanız Etiket Tofask tam size göre. Türkiye'nin efsane araçlarından birisi olan Tofaş grubu Şahin ve Doğan arabaları Android telefonunuza geliyor. Kendi aracınızı seçerek başlayacağınız oyunda ufak modifiyelerle devam ediyor ve aracınızı sürmeye başlıyorsunuz. Android araba sürme oyunları arasında Türk serisi araçlar çok fazla yer almıyor. Ancak Etiket Tofask oyununda aracınızı istediğiniz gibi modifiye edebilir ve serbest şekilde sürebilirsiniz.


Eğlenceli oyun kurgusu ile dikkat çeken Etiket Tofask oyununda jant, tampon, lip ve hoparlör - bufer sistemine kadar birçok modifiye seçeneğiniz var. Etiket Tofask APK dosyasını hemen şimdi indirin ve kendi aracınızı modifiye ederek sürmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Etiket Tofask ekran görüntüleri Etiket Tofask ekran görüntüleri Etiket Tofask ekran görüntüleri Etiket Tofask ekran görüntüleri Etiket Tofask ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.6

GeliştiriciPtronPlay Digital

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi13.02.2024 - 20:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme127

Dosya boyutu 313 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11597

GÜVENLİKİndireceğiniz Etiket Tofask APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.PtronPlayDigital.EtiketTofask

APK imzası: 31845b544796f458c6a8bc3259f669496bfc5542

Etiket Tofask nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Etiket Tofask APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder