RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile

v1.13.1

RollerCoaster Tycoon kendi lunaparkınızı inşa edip, diğer oyuncularla yarıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Atarilerden günümüze kadar gelen RollerCoaster Tycoon 4 Mobile'da bir lunaparkta olması gereken her şeyi inşa edecek ve ziyaretçilere eğlenceli zamanlar geçirmeye çalışacaksınız. Hızlı arabalar, engebeli yollara sahip mini trenler, gondol ve aklınıza gelen tüm lunapark oyunları RollerCoaster Tycoon'da bulunuyor. Oyunda diğer lunaparklara karşı sizi öne geçirecek kafeterya gibi alanlara oldukça özen göstermeniz gerekiyor. Aksi halde müşterilerinizi diğer oyunculara kaptırabilirsiniz.

 

Simülasyon tabanlı geliştirilen lunapark oyunundaki grafikler yeterli düzeyde bir kaliteye sahip. En azından oyun performansını doğrudan etkilemiyor ve akıcı bir oyun deneyimi sunuluyor. Ücretsiz olarak geliştirilen oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile ekran görüntüleri RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile ekran görüntüleri RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile ekran görüntüleri RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile ekran görüntüleri RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciAtari, Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme152

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 68.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8001

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder