Trucker Real Wheels: Simulator ikon

Trucker Real Wheels: Simulator APK

v4.13.3

Trucker Real Wheels: Simulator Açıklama

Trucker Real Wheels: Simulator APK oyunuyla kamyon sürün, farklı yükler taşıyın ve şehir kurun.


Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan Trucker Real Wheels oyunu kendine özgü kurgusuyla dikkat çekiyor. Oyundaki göreviniz belli: Kamyon şoförlüğü. Süreceğiniz kamyonda traktör, kum, toprak, taş, mermer ve meyve-sebze gibi birbirinden farklı yükleri taşımanız gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise kamyon sürerken bu yüklere zarar gelmemesi.


Trucker Real Wheels oyununda kamera açısı sabit. Off-road tarzında geliştirilmiş yollarda platform deneyimi sizleri bekliyor. Yapacağınız taşımacılık görevlerini yerine getirdiğinizde para kazanıyorsunuz. Bu paralarla hem yeni kamyon parçaları hem de isterseniz kendi şehrinizi kurabiliyorsunuz. Oyun içerisinde 50'den fazla kamyon yolu ve kamyon modeli mevcut. Her modeli satın alabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


Trucker Real Wheels: Simulator oynaması hem basit hem de eğlenceli bir kamyon sürme oyunu. Tamamen ücretsiz olan bu Android oyun, kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde keyifli bir deneyim sunuyor. Trucker Real Wheels: Simulator APK dosyasını hemen indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Trucker Real Wheels: Simulator ekran görüntüleri Trucker Real Wheels: Simulator ekran görüntüleri Trucker Real Wheels: Simulator ekran görüntüleri Trucker Real Wheels: Simulator ekran görüntüleri Trucker Real Wheels: Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.13.3

GeliştiriciFeofun Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi28.07.2023 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 92.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11471

GÜVENLİKİndireceğiniz Trucker Real Wheels: Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ILXAM.TruckerRealWheel

APK imzası: 469dd0187fd0da0217fab8b3c84cfbecb79220d8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder