Train Sim ikon

Train Sim APK

v4.2.1

Train Sim Açıklama

Train Sim, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren simülasyonu oyunudur.


Gerçekçi fizik modellemesine sahip yapısıyla öne çıkan Train Sim'de büyük bir treni sürüyor, şehirden şehire taşımacılık yaparak görevlerinizi tamamlıyorsunuz. Oyun içerisinde 50'den fazla tren modeli var. Ayrıca treninize ekleyebileceğiniz 40 kadar vagon türü mevcut. Görevinize bağlı olarak istediğiniz treni ve vagonu seçme şansınız var. Önemli olan treni emniyetli bir şekilde sürmek ve görevi tamamlamak.


Train Sim'deki temel göreviniz makinistlik, yani tren şoförlüğü yapmak. İsterseniz treni otomatik sürüşe alarak gittiği güzergahı ve manzarayı da izleyebilirsiniz. Üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş çevre ve tren modellemesi sayesinde oyunun keyfi oldukça yüksek. Android tren simülasyonu oyunları arasında Train Sim kalitesi ve keyifli yapısıyla en iyilerden birisi olmayı hak ediyor. Train SimAPK dosyasını ücretsiz indirerek treninizi sürmeye başlayabilirsiniz.

Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.2.1

Geliştirici3583 Bytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi19.04.2020 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme32

Dosya boyutu 114 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10354

GÜVENLİKİndireceğiniz Train Sim APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ogien.trainsim

APK imzası: 0c2a32d516e003928a76956d4900abc197a0bee4

Train Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Train Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder