Train Sim ikon

Train Sim APK

v4.2.1

Train Sim, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren simülasyonu oyunudur.


Gerçekçi fizik modellemesine sahip yapısıyla öne çıkan Train Sim'de büyük bir treni sürüyor, şehirden şehire taşımacılık yaparak görevlerinizi tamamlıyorsunuz. Oyun içerisinde 50'den fazla tren modeli var. Ayrıca treninize ekleyebileceğiniz 40 kadar vagon türü mevcut. Görevinize bağlı olarak istediğiniz treni ve vagonu seçme şansınız var. Önemli olan treni emniyetli bir şekilde sürmek ve görevi tamamlamak.


Train Sim'deki temel göreviniz makinistlik, yani tren şoförlüğü yapmak. İsterseniz treni otomatik sürüşe alarak gittiği güzergahı ve manzarayı da izleyebilirsiniz. Üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş çevre ve tren modellemesi sayesinde oyunun keyfi oldukça yüksek. Android tren simülasyonu oyunları arasında Train Sim kalitesi ve keyifli yapısıyla en iyilerden birisi olmayı hak ediyor. Train SimAPK dosyasını ücretsiz indirerek treninizi sürmeye başlayabilirsiniz.

Train Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Train Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri Train Sim ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder